Jump to content

E90' ul meu, un vis devenit realitate


enders

Recommended Posts

Unde ai facut si cat au costat trimurile? Le-ai facut pe toate? Sunt curios cat rezista la zgarieturi..Eu le-am vopsit piano-black pe ale mele dar m-au nenorocit le-am revopsit de 2 ori...Oricum arata super felicitari. Edited by CTL90
Link to comment
Share on other sites

salut!

unde ai facut trimurile?

La hitro-transfer.ro 830ron(dar le-am demontat eu)

 

Unde ai facut si cat au costat trimurile? Le-ai facut pe toate? Sunt curios cat rezista la zgarieturi..Eu le-am vopsit piano-black pe ale mele dar m-au nenorocit le-am revopsit de 2 ori...Oricum arata super felicitari.

Pe toate le-am facut. Tu unde le-ai facut si cat ai platit. Sa speram ca n se zgarie sau macar sa n se vada rau.

Link to comment
Share on other sites

Eu le-am revopsit pe toate nu m-a costat nici un ban pentru ca are un amic de-al meu service-ul cu pricina dar tunelul median si trimul de la grila centrala le-am revopsit de doua ori. Arata foarte bine insa nu rezista deloc se zgarie foarte repede si vreau sa ma reorientez spre alta solutie, de asta te intrebasem. Arata foarte bine si masina ta sa o stapanesti sanatos.
Link to comment
Share on other sites

Eu le-am revopsit pe toate nu m-a costat nici un ban pentru ca are un amic de-al meu service-ul cu pricina dar tunelul median si trimul de la grila centrala le-am revopsit de doua ori. Arata foarte bine insa nu rezista deloc se zgarie foarte repede si vreau sa ma reorientez spre alta solutie, de asta te intrebasem. Arata foarte bine si masina ta sa o stapanesti sanatos.

Ms la fel. Dc gasesti vreo solutie mai buna inafara de colant sa imi zici si mie. Poate un lac mai gros ar rezolva problema zgarieturilor.

 

Arata ok.

Mai au ei de invatat ceva, dar pt suma platita rezultatul e ok.

La ce mai au de invatat? La mine produsul final este excelent, nici o greseala iar toate liniile de la carbon sunt paralele ca la carbonul real.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bagi Romania-Ungaria si cand ajungi in Ungaria bagi Ungaria-Italia. Ce mare filozofie ?

 

Oricum, nu stiu de ce nu mergi pe la sarbi ?! E mult mai rapid si mai odihnitor.

Am uitat sa specific chiar daca ajung in Ungaria si dau Ungaria-Italia ma pune sa ma duc in jos la sarbi..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multumesc tutoror. Arata intr-un fel masina acum ;) iar culoarea a iesit neasteptat de bine. http://img.tapatalk.com/d/13/05/18/4eqe7etu.jpg

Am mai adaugat o poza la culoarea naturala unde se poate observa ca nu exista nici o diferenta de culoare.

Edited by enders
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Nu am mai postat demult aici,

Intre timp am schimbat la masina:

-flanse amortizor

-capete de bara

-bielete de directie

-sistemult de sonorizare, mi-am pus mult-asteptatul L7. Un up grade necesar pasionatilor de muzica si un retrofit nu foarte greu daca ai habar in ale muzicii. Ma declar multumit acum de calitatea sunetului, dar parca as mai adauga putin bass la volum mai ridicat.

 

 

 

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pe asta nu il mai schimb. Vreau ceva mai mult imi pun tub si am terminat(dar nu, este suficient pt masina asta).

Astazi am terminat si retrofitul mult "asteptat" Alarmaaa, sa nu mi se mai aseze toate ciorile pe masina fara instiintarea mea

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pe asta nu il mai schimb. Vreau ceva mai mult imi pun tub si am terminat(dar nu, este suficient pt masina asta).

Astazi am terminat si retrofitul mult "asteptat" Alarmaaa, sa nu mi se mai aseze toate ciorile pe masina fara instiintarea mea

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

alarma ai pus oe sau aftermarket ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.