Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

Multumesc baieti,dar abia astept sa le schimb cu cele de vara,insa nu am prea avut timp zilele astea ; la capitolul ” curatenie ” suntem departe de tari mai civilizate,insa speram la mai mult si la mai bine.
Link to comment
Share on other sites

Ai facut ceva km :) Cred ca deja te-ai obisnuit cu ea, ti se pare pare o banalitate ...sau? Si eu as unul dintre potentialii cumparatori peste cativa ani daca te plictisesti de ea ..

 

Apropo, ai facut upgrade de putere? ce ai mai facut ?

Link to comment
Share on other sites

Mai dureaza pana ma plictisesc,estimez inca vreo 3 sau 4 ani,pana se schimba modelul cel mai probabil ( nu facelift ca ala apare acus ) . Cu upgrade-ul nu am mai facut nimic,am scris si mai sus,astept in curand sa apara scrierea ECU-lui prin mufa OBD ( este foarte posibil sa apara si la benzin,ca la diesel unele motoare am inteles ca este deja pe piata solutia ),nu mai desfac nimic,nu mai umblu la nimic fizic :frantics:
Link to comment
Share on other sites

Back in business , jante de vara 😜

Toata iarna am asteptat ziua asta,chiar am spalat din nou masina azi,dupa ploaia de ieri ( cand o spalasem dimineata :LMAO: ) si am bagat-o la adapost la birou pana mai tarziu,cand incepe iarasi ploaia :LMAO: :LMAO: :LMAO: M-am ” riscat ” si am frecat suplimentar si tipsurile,arata mai uman dar tot uratele sunt !

L.E. Poza din mijoc este pentru Acero,lui ii plac oglinzile :thumbsup:

post-60284-0-74437500-1427819107_thumb.jpeg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

sa o stapanesti sanatos , eu m-as fi bagat la un 5.

 

sunt curios cum o sa ti se para motorul in 2-3 ani

Salut Krebs ! Uite ce imi scriai acum 2 ani..........timpul a trecut relativ repede,insa satisfactia mea a ramas la fel,sunt foarte multumit de masina,o admir de cate ori am ocazia ( sa o vad curata ) iar motorul inca ma uimeste atunci cand am nevoie de putere :drinks: Vedem in timp ce o sa apara,insa nu cred ca o sa am surprize neplacute,este o masina intretinuta ” ca la carte ” zic eu,deci nu ma astept la lucruri negative.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Unde si cum ziceai ca o speli >>??

Pe timp de iarna o spal pe unde apuc,de cele mai multe ori la OMV Baneasa la tunel ( perii ) iar vara o spal ( bibilesc ) singur in curte,cu diverse produse recomandate de colegul Acerro.

 

Frumoasa masina mai ai :) :thumbsup:

Multumesc mult !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.