Jump to content

Vand BMW E60, 520i, 2004


Recommended Posts

Masina are urmatoarele dotari : geamuri electrice, oglinzi electrice ( dar sunt lipsa), aer conditionat, tapiserie piele,scaune incalzite, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, scaune incalzite, senzori ploaie, comenzi volan,, senzori parcare, magazie cu 6 cd-uri, jante pe 17 originale BMW, xenon original BMW, cutie manuala cu 6 trepte, navigatie mica, motor 2170 cm, 170 CP.

Autoturismul este adus in tara din 2008, s-a platit taxa de prima inmatriculare, eventualul proprietar va beneficia de toate actele doveditoare inclusiv asistenta la inmatriculare.

Am un prieten care este lichidatorul firmei unde este inmatriculat autoturismul, se ofera toate actele de proprietate( carte, talon, certificat fiscal, etc.).Masina sta pe margine de aproape un an, drept dovada sunt si pozele.

Pretul masinii este 6000 de euro, km pe bord sunt 111000, este adusa in tara in 2008.

Mai multe detalii la nr de tel 0767856444

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu eu (posibil sa gresesc, daca este cazul sa ma corecteze cineva) daca este sechestru pus pe masina, in momentul cand este depistata in trafic de orice organ abilitat, masina se confisca indiferent de ce acte poseda proprietarul si nici nu poate fi instrainata masina decat de cel care a pus sechestru pe ea(firma de recuperari, banci, etc) pentru a recupera debitul pentru care s-a pus sechestrul asigurator.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.