Jump to content

Problema...


ReSp3cT

Recommended Posts

ba ejnebun?

Tu esti asta? :blink:

 

http://www.wayn.com/profiles/Cipyz#wall

mama nici eu numai stiam ca am asa ceva hahahaha :)) pffff ce fatza de pusti cordit aveam :))) la 17-18 ani cred, pfff ce ratat de om :))

km rq ai gasit ?:))

 

normal, cazare gratis, prieteni, caterinca, bubuiala in fiecare seara.... , mai faci si un ban

pai da...poate ma duc chiar la buc sa stau in camin ca aici sunt din oras.... nam cum sa stau in camin... sa traiesc chiar adevarata viata de student :D

Link to comment
Share on other sites

ai iesit bine pana la urma, daca dai si de facultate, retrag ce am zis

eu eram bucuros, auzisem pe la tv ca primesc astia la fac fara bac oho fericire mare si cand ajung la facultate sa intreb....super dezamagire.. :( si asa am fugit sa ma inscriu rpd la bac

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

pai da...poate ma duc chiar la buc sa stau in camin ca aici sunt din oras.... nam cum sa stau in camin... sa traiesc chiar adevarata viata de student :D

 

 

hai ca usor usor te dam pe brazda... daca mai stai pe aici termini si facultatea... :sorcerer:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

eu eram bucuros, auzisem pe la tv ca primesc astia la fac fara bac oho fericire mare si cand ajung la facultate sa intreb....super dezamagire.. :( si asa am fugit sa ma inscriu rpd la bac

 

nu mai e valabila treaba aia cu primitu la facultate fara bac, doar cu o promisiune scrisa ca il vei promova in urmatorii 2 ani?

Edited by BC11CZY
Link to comment
Share on other sites

hai ca usor usor te dam pe brazda... daca mai stai pe aici termini si facultatea... :sorcerer:

:frantics:

 

nu mai e valabila treaba aia cu primitu la facultate fara bac, doar cu o promisiune scrisa ca il vei promova in urmatorii 2 ani?

nu stiu nimic...dar daca era ceva imi spuneau ei cand am intrebat cred...

Link to comment
Share on other sites

pai 2 facultati avem in pit, cea de stat si Constantin Brâncoveanu.

 

stiu ca prin bucuresti si iasi se practica , nu stiu nimic de bucuresti. Oricum sa scoti un 5 la bac mai mult de 1-2 saptamani de studiu nu ti trebuie

Link to comment
Share on other sites

pai 2 facultati avem in pit, cea de stat si Constantin Brâncoveanu.

 

stiu ca prin bucuresti si iasi se practica , nu stiu nimic de pitesti. Oricum sa scoti un 5 la bac mai mult de 1-2 saptamani de studiu nu ti trebuie

Link to comment
Share on other sites

Bac-ul se promoveaza cu minim 6 la general si minim 5 individual !

pai nu se mai ia in considerare sportu oralele si alte vrajeli la care luai 10?

(gen sa se faca media intre toate)

Edited by BC11CZY
Link to comment
Share on other sites

respekt ce satana ai facut in japonia?

Man am stat in vacanta(sor`mea e maritata acolo), am fost de 6 ori pana acuma cel mai mult am stat 1 an din care am lucrat vro 4 luni in viata mea, noroc ca era un job lenjer, manager in club de strip :D:D

 

ps : nu se mai gasesc babe milionare cum toti cred care aud de japonia :)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.