Jump to content

Problema...


ReSp3cT

Recommended Posts

Ba frate si perfectilor care sunteti....daca m-am grabit sa scriu rpd trb sa criticati atat poate sunt repetent dar nu sunt si muritor de foame ca uni dintre voi...dc p*m nu va'ti facut profesori de romana sa ii criticati pe scolari si viitori fomisti din tara:-

Eu stiu ca viata e o rutina de kkt cand esti sarac dar vedeti'va in p*m de trb k ati disperat.Ma doare pe mn undeva de faptul cum scriu atat timp cat sunt ok si scoala nu ma ajuta cu nimic in viatza:-

Pai du-te ma petarda la tati,cere-i 50 lei si fugi la un tester daca esti asa de bazat,nu ca noi muritorii de rand care intrebam pe forum diverse probleme

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pai du-te ma petarda la tati,cere-i 50 lei si fugi la un tester daca esti asa de bazat,nu ca noi muritorii de rand care intrebam pe forum diverse probleme

1 nu am bani de la tati

2 baiatu cu testeru avea trb la service si eu nu aveam cum sa ajung cu masina la el....eram curios sa stiu ce are si am intrebat aici dar din pacate aici am mai spus trb sa intreb de eminescu alti pentru ca IQ`ul vostru e peste cuvantul BMW cu mult nu va coborati.....la acest nivel:-

 

Sa-l mai lase putin, oricum asta e topicul zilei.flowers.png

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

E mare talent, el e Bo$$ de Bo$$..si cu restu' lumii, matura pa jos!!!

P.s. Verssatuuuuuu, inchide-l da-l in c@c@t de r3sp3kt..

Nu sunt nici tigan nici manelar ca sa fac rime ca tine dar fiecare are dreptu sa isi aleaga ce e mai bun pt el dak tie iti plac manele e problema ta oricum ai talent sa sti :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt nici tigan nici manelar ca sa fac rime ca tine dar fiecare are dreptu sa isi aleaga ce e mai bun pt el dak tie iti plac manele e problema ta oricum ai talent sa sti :goodjob:

 

In afara de 5-6 virgule, cateva litere mancate, 1 cuvant inventat...totul e ok. Nota 2, stai jos! :first:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

stai bai nene, ca omul are magnet de flegme in ceafa, il mai fecalizam putin si apoi il ejaculez.

ca "moderator" ar fi trebuit sa vb intr-un fel dar de suntem in romania ne dam mari si tari pe burta goala ;)

 

In afara de 5-6 virgule, cateva litere mancate, 1 cuvant inventat...totul e ok. Nota 2, stai jos! :first:

am mai spus odata ca ma doare undeva de felu in care scriu sunt la examen ceva ca sa pun toate virgulele si ce trebuie ? Pfff frate nu va vedeti lungu nasului mari inteligenti unde erau :-

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tu mie imi vorbesti de OO? bai analfabetule, tu nu stii nici sa scrii OO, ce pula mea sa zic de pluralul lor? Ca daca ai fi mut, ai muri de foame, ca nici la desen nu cred ca te pricepi.

te iei de userul meu, bai flaimucea? Mega LOL, esti lacheul forumului, IQ cat pretul painii.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.