Jump to content

VAND BMW E 46 318 COUPE 2002


shaky

Recommended Posts

BMW E46 COUPE, 318 CI 5000 negociabil ( taxa platita si nerecuperata )

VOLAN M/ tehc comenzi / impecabil

pilot automat

comenzi pe volan casetofon/ magazie cd

magazie 6 cd

4 geamuri electrice

clima digitala

computer de bord

6 airbag

ASR

interiorul este impecabil piele crem

folie omologata

faruri xenon

proiectoare ceata

inchidere centralizata

jante aliaj 17

finala inox, kit exterior M

accept variante! contact 0757793467

post-62120-0-52104100-1370705132_thumb.jpg

post-62120-0-53593600-1370705152_thumb.jpg

post-62120-0-69926300-1370705173_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

BMW E46 COUPE, 318 CI 5000 negociabil ( taxa platita si nerecuperata )

VOLAN M/ tehc comenzi / impecabil

pilot automat

comenzi pe volan casetofon/ magazie cd

magazie 6 cd

4 geamuri electrice

clima digitala

computer de bord

6 airbag

ASR

interiorul este impecabil piele crem

folie omologata

faruri xenon

proiectoare ceata

inchidere centralizata

jante aliaj 17

finala inox, kit exterior M

177000 km reali

 

accept variante! contact 0757793467 IASI

Link to comment
Share on other sites

Roland, ai vreo dovada in acest sens? Ar trebui sa o iei mai usor cu comentariile pe fiecare topic, doar pe baza unor presupuneri personale. Eu fac pana in 10.000km/an, daca as fi luat o masina noua acum 10ani ar fi avut acum cam 100.000km. Pentru un coupe mai vechi, care a schimbat ceva proprietari (probabil), un rulaj de 15-20.000km pe an e chiar mare.
Link to comment
Share on other sites

completeaza locatia si da-mi voie sa te ajut, masina are 177.000 km "reali"

Roland apreciez priceperea ta in ale masinilor,eu vreau sa mi vand masina iar cel interesat de ea sunt sigur ca nu o va cumpara numai dupa niste descrieri sau poze pe acet site...cine este cu adeavart interesat verifica live orice vrea sa stie.de discutii si vrajeala sincer sunt satul...mai multi prieteni mi au spus ca pe bmwclub gasesc persoane care stiu ce inseamnca un bmw si pot sa l evalueaze si pe langa asta pot si eu sa o vand.;)

Link to comment
Share on other sites

Roland apreciez priceperea ta in ale masinilor,eu vreau sa mi vand masina iar cel interesat de ea sunt sigur ca nu o va cumpara numai dupa niste descrieri sau poze pe acet site...cine este cu adeavart interesat verifica live orice vrea sa stie.de discutii si vrajeala sincer sunt satul...mai multi prieteni mi au spus ca pe bmwclub gasesc persoane care stiu ce inseamnca un bmw si pot sa l evalueaze si pe langa asta pot si eu sa o vand.;)

 

exact, stiu cum arata o masina la 177 mii km.

Link to comment
Share on other sites

nu sariti de fundulet in sus ca e pe la mijloc treaba , benzinarul meu are 180k . 2002 . Asa ca ...o fi pe la altii ,. in realitate cam asta e scorul . Iar eu chiar fac aprox 20k pe an , daca te uiti la schimburile de ulei de la masina mea se probeaza. A mai scazut intervalul anul asta pt ca am avut si a doua masina .Un diesel stiu o rusine :))) . Spor la vanzare colegu' nu te panica . Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

a mea e tot din 2002 si are 140.000, nu mi s pare nimik iesit din comun ca o masina mai veche sa aiba km putini....referitor la scaune, e f probabil ca interiorul sa fi fost schimbat, mai ales ca trimurile sunt de doua feluri...km relativ se pot verifica
Link to comment
Share on other sites

a mea e tot din 2002 si are 140.000, nu mi s pare nimik iesit din comun ca o masina mai veche sa aiba km putini....referitor la scaune, e f probabil ca interiorul sa fi fost schimbat, mai ales ca trimurile sunt de doua feluri...km relativ se pot verifica

pai ziceti ma asa sa o dau la 140k cand o vand sa fiu in trend autovit .

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei interesati cu adevarat de masina : sunt al 2 lea proprietar in romania.

seria sasiu : WBABL310X0YX36080.

VA ROG RESPECTOS pe cei gen ROLAND sa gaseasca alte profile sa comenteze.

nu sunt bisnitar de masini si nici nu vreau sa tepuiesc pe nimeni,masina poate fi suspusa oricarui test.

 

nu sariti de fundulet in sus ca e pe la mijloc treaba , benzinarul meu are 180k . 2002 . Asa ca ...o fi pe la altii ,. in realitate cam asta e scorul . Iar eu chiar fac aprox 20k pe an , daca te uiti la schimburile de ulei de la masina mea se probeaza. A mai scazut intervalul anul asta pt ca am avut si a doua masina .Un diesel stiu o rusine :))) . Spor la vanzare colegu' nu te panica .

multumesc Myx :)...nu ma panichez deloc doar ca sunt satul de cetateni care nu au ce face decat sa tasteze aiurea ca sa aiba parte de conversatii :))

Link to comment
Share on other sites

Roland apreciez priceperea ta in ale masinilor,eu vreau sa mi vand masina iar cel interesat de ea sunt sigur ca nu o va cumpara numai dupa niste descrieri sau poze pe acet site...cine este cu adeavart interesat verifica live orice vrea sa stie.de discutii si vrajeala sincer sunt satul...mai multi prieteni mi au spus ca pe bmwclub gasesc persoane care stiu ce inseamnca un bmw si pot sa l evalueaze si pe langa asta pot si eu sa o vand.;)

 

si eu inclin sa-i dau dreptate lui Roland;

interiorul e facut din 3 bucati, pielea arata mult mai rau decat a mea la 240tkm;

masina nu are pachet m exterior si nici volan m asa cum se specifica in anunt.

dupa ce vezi toate astea la prima vedere e foarte greu de crezut restul..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

si eu inclin sa-i dau dreptate lui Roland;

interiorul e facut din 3 bucati, pielea arata mult mai rau decat a mea la 240tkm;

masina nu are pachet m exterior si nici volan m asa cum se specifica in anunt.

dupa ce vezi toate astea la prima vedere e foarte greu de crezut restul..

da ce fel de kit are?? :)) are kit wxr :)) chiar sunteti comici astia gen roland...comentati la toate postarile in lipsa de alte activitati...cine vrea sa cumepere o masina nu sta si tasteaza continu numai aberatii gen pielea e de 160 de mii de km sau de 5000000 de km...vrei sa cumperi contactezi,vezi,evaluezi,testezi.inteleg este un forum si e normal sa fie discutii legate de orice inseamna bmw.eu nu pot sa cred ca cineva pe aici a cumparat o masina doar din descriere sau din poze asa ca mai dati cu pauza la comentarii de prost gust.

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nu are nici un kit, bara fata e mtech 2, spate mtech 1 (cred) si pragurile stock, per total o adunatura de piese.

Din moment ce ai pus poze nu vad care e problema daca niste utilizatori comenteaza despre diferentele dintre descrierea optimista pe care tu ai scris-o si ce se vede in ele; doar ai postat pe un forum nu pe autovit.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

da ce fel de kit are?? :)) are kit wxr :)) chiar sunteti comici astia.

 

iti sun eu ce kit are; pe fata bara M techik2, praguri standard, bara spate o combinatie de bara M3 fabricata in china cu un difuzor ciudat, eleron lipsa. deciprobabil are kit wxr..

mi se pare penibil sa afirmi pe un forum dedicat bmw ca cele descrise de mai sus (de volan nu mai zic) sunt pachet m exterior.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

iti sun eu ce kit are; pe fata bara M techik2, praguri standard, bara spate o combinatie de bara M3 fabricata in china cu un difuzor ciudat, eleron lipsa. deciprobabil are kit wxr..

mi se pare penibil sa afirmi pe un forum dedicat bmw ca cele descrise de mai sus (de volan nu mai zic) sunt pachet m exterior.

mai frate da ce dea experti pe aici ...mai da ti o in p mea de treaba e doar o masia ce vreau sa o vand nu e ce cautati nu mai comentati si nu sunteti obligati sa va uitati.sunteti genu care ,cand iesa cu femeia se excita cand vede un spoyler M ??

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

mai frate da ce dea experti pe aici ...mai da ti o in p mea de treaba e doar o masia ce vreau sa o vand nu e ce cautati nu mai comentati si nu sunteti obligati sa va uitati.sunteti genu care ,cand iesa cu femeia se excita cand vede un spoyler M ??

puteti comenta prin a ajuta spunand de pret sau alte lucruri benefice omului daca tot sunteti asa colegi' sa incepeti discutii gen ( care stie mai multe piese)

 

mai frate da ce dea experti pe aici ...mai da ti o in p mea de treaba e doar o masia ce vreau sa o vand nu e ce cautati nu mai comentati si nu sunteti obligati sa va uitati.sunteti genu care ,cand iesa cu femeia se excita cand vede un spoyler M ??

puteti comenta prin a ajuta spunand de pret sau alte lucruri benefice omului daca tot sunteti asa colegi' sa incepeti discutii gen ( care stie mai multe piese)

Link to comment
Share on other sites

colegi zici? tu ai intrat aici doar din dorinta de a-ti vinde cazanul. Nimic mai mult. Esti doar un oportunist.

stai linistit 'colegu' e doar ironisc spus..sincer nu contest cunostintele multor persoane care a u comentat dar mi se pare de proasta gandire sa intampini fiecare om ce se inscrie sa si vanda o masina cu tot felul de comentarii...si cred ca am comentat prea mult pt niste 'colegi' care le stiu pe toate...duceti va si cautati un loc de munca la BMW frate...ce va mai place mahalaua.

 

Nu ti convine, muta ti troaca pe autovit !

ia si vb frumos ;) si da dovada de bun simt daca tot esti din comitet sau ce ar mai insemna asta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.