Jump to content

VAND BMW E 46 318 COUPE 2002


shaky

Recommended Posts

au fost si masini prezentate frumos, pret bun care toata lumea le-a laudat si urat bafta la vanzare. a ta insa nu intra la categoria asta, defectele sunt mai mult decat evidente sunt sigur ca la o eventuala proba se vor gasi mult mai multe daca estetic arata asa.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

BMW E46 COUPE, 318 CI 5000 negociabil ( taxa platita si nerecuperata )

VOLAN M/ tehc comenzi / impecabil

pilot automat

comenzi pe volan casetofon/ magazie cd

magazie 6 cd

4 geamuri electrice

clima digitala

computer de bord

6 airbag

ASR

interiorul este impecabil piele crem

folie omologata

faruri xenon

proiectoare ceata

inchidere centralizata

jante aliaj 17

finala inox, kit exterior M

accept variante! contact 0757793467

 

 

SĂŁ ĂŽnțeleg cĂŁ ai chitanța cu care a fost plĂŁtitĂŁ taxa de poluare si rĂŁspunsul celor de la ANAF cĂŁ nu ai solicitat și obținut taxa inapoi ?

Zi-mi un preț orientativ pentru ea, dacĂŁ vrei.

Link to comment
Share on other sites

SĂŁ ĂŽnțeleg cĂŁ ai chitanța cu care a fost plĂŁtitĂŁ taxa de poluare si rĂŁspunsul celor de la ANAF cĂŁ nu ai solicitat și obținut taxa inapoi ?

Zi-mi un preț orientativ pentru ea, dacĂŁ vrei.

ultimul pret este de 4200 si taxa nu este recuperata.

Link to comment
Share on other sites

Esti foarte obraznic pentru un musafir... <_<

am vb de la inceput frumos si respectos cu toata lumea...dar nu suport aroganta unora...si te as ruga respectos si pe tine sa ti vezi de bagajul tau...multumesc anitcipat

 

Nu mi-ai raspuns la ĂŽntrebare, deții dovezile de care te-am intrebat?

da detin toate actele...si daca mai doresti info lasa un id sau un nr de tel ;)

Link to comment
Share on other sites

au fost si masini prezentate frumos, pret bun care toata lumea le-a laudat si urat bafta la vanzare. a ta insa nu intra la categoria asta, defectele sunt mai mult decat evidente sunt sigur ca la o eventuala proba se vor gasi mult mai multe daca estetic arata asa.

multumesc roland...masina se poate verifica mecanic,electric...sigur sunt masini care sunt mai ingrijite nu contest...asta este masina cine si o doreste o sa vada la fata locului ;)

 

Mai ninja, nu intelegi, tu esti bagajul meu, aici.

pana la urma care e problema ta 'COLEGU'?? nu ti convine fa o magie si scoate ma ce tot atatea vb?? ce tari sunteti unii in spatele unui ecran+taste :)) hai ia te rog si vezi ti de treaba ta TE ROG ;)

dar cred ca eu am gresit intrand pe site ul asta...

Link to comment
Share on other sites

Ma nea caisa, ti s a explicat foarte frumos ce are si ce nu masina doar ca nu ti a prea convenit tie si a inceput sa se umfle tarata in tine.

bai voi chiar sunteti nesimtiti tare...nu am avut nimic de obiectat la cei care au comentat pertinent de masina mea...daca a ti fi profesionisti voi astia din comitet nu v ati adresa cu, cuv gen cotet si tot felul...si legat de tarata mi as dori mult sa mi spui asta in fata tu si tot comitetul tau ;) dar cat timp doar sa tastati si sa mancati rahat stiti atunci cu scuzele de rigoare acelor persoane care chiar stiu sa vb frumos asa ca o sa sug p.la comitetului.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

esti raket, smardoi, sau doar cu muia?

sunt doar cu muia. o cam iau

 

Pot sa patesc ceva daca-i zic astuia cu masina ca e cam prostanac?

toti mi-au zis asa de cand eram mic :(

 

OMG, cele 4 posturi dinaintea celui al lui KIP de deasupra :angry: is lucs.

 

Hei, Shaky. Unduieste-te pentru lume, ma.

nu am incotro si o sug la tot comitetul .asta e sunt cam retard de felul meu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-tunate/bmw-318-1900-10787279.html

 

geamuri colorate, parbriz incalzit, torpedeou refrigerat

 

 

Stai asa se sa incalte dansii cu astia:

 

http://raduboncea.ro/wp-content/uploads/2010/03/papuci_de_dat_suturi_in_fund.jpg

Edited by Scufi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.