Jump to content

Luni imi iau un 323i si am nevoie de sfaturi


e46_316i

Recommended Posts

in sfarsit a venit timpu sa scap de masina "scoala" 316i. M-am decis sa nu mai astept sa apara un 320i si sa merg pe un 323i.

 

Ce puteti sa-mi spuneti de 323i in general, de motor, transmisie sau orice probleme stiti voi ca ar putea avea modelu asta?

 

Masina este a unui Stefan si sta prin zona Brancoveanu .. mai exact spre spitalu din zona Budimex daca nu ma insel. Se da cu ea la curse? Il cunoasteti personal si puteti sa-mi dati detalii?

 

Orice sfat care credeti ca m-ar ajuta ar fi bun...

 

Poze cu masina B-09-BMV

Link to comment
Share on other sites

Eu stau chiar vis-a-vis de Budimex...dar de vreun an si ceva m-am mutat la pitesti si nu prea am mai venit pe-acolo. Dar masina nu am vazut-o in zona..poate e in spatele blocurilor pe-undeva. La curse pe-aici se dadeau doar unul cu un E39 rosu si 2 E36 negre , se alergau mereu noaptea pe-aici.

Oricum buna alegere, insa verific-o bine inainte s-o iei. e an 2000 ?

Link to comment
Share on other sites

Nu as da niciodata atatia bani pe o masina anul ala, fara xenon, semnale albe, volan model vechi si schimbatorul de viteze inlocuit. Mi se pare enorm pretul. Doar cand ma gandesc ca eu am vandut acum un an 318i din 2002 cu facelift la 12.500.
Link to comment
Share on other sites

am fost in autovit sa ma mai uit la masina inca odata. tot atunci am vb cu vanzatoru la tel pt a 7-a oara... in final cred ca am luat o decizie din seara asta dupa multe ganduri socoteli, etc. nu o mai iau. motive.. multe.. la pret scazusem destul .. nu spun cat sa nu stric treaba omului.. motivele raman personale.

 

PS: cea albastra nu o vreau.. eu vreau neagra ca a mea si cu comenzi pe volan.

 

eu oricum vreau sa scap de 316 .. probabil o sa-mi iau din germania un facelift...

 

topicul se poate inchide

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.