Jump to content

X6 M50d


MOOPY

Recommended Posts

Foarte frumoasa!! Cred ca-ti rupe gatul cand te dai la ea!

Sa te poarte sanatos!

Este o masina destul de mare,senzatia nu este asa accentuata,un mare plus fiind pe langa putere stabilitatea,care este impecabila,nu stiu cum au reusit,dar este de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

Superba :goodjob: Si pretul pe masura :)

 

Ceva poze cu interiorul daca se poate cu bancheta spate ...am vazut ca acum au optiune pt. 5 locuri. Aveti idee de cand s-a introdus asta ? Oare se poate face conversie la 5 locuri si pt. primele modele de X6 ?

 

Nu vad eu in poze bine sau nu are senzori de parcare ? De fapt cred ca se exclude nevoia daca ai camera cu vedere de sus nu ?

 

Drumuri fara incidente :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nici mie la inceput nu mi s-a parut foarte atragatoare,insa alegerile in viata ne surprind de multe ori.

 

Superba :goodjob: Si pretul pe masura :)

 

Ceva poze cu interiorul daca se poate cu bancheta spate ...am vazut ca acum au optiune pt. 5 locuri. Aveti idee de cand s-a introdus asta ? Oare se poate face conversie la 5 locuri si pt. primele modele de X6 ?

 

Nu vad eu in poze bine sau nu are senzori de parcare ? De fapt cred ca se exclude nevoia daca ai camera cu vedere de sus nu ?

 

Drumuri fara incidente :thumbsup:

 

Are 5 locuri,are si senzori de parcare,probabil nu se observa in poze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pana sa schimb interiorul la e46 aveam 3 locuri in spate, iar bancheta era dreapta din cap in cap (cu tetiera la mijloc pt a-3-a persoana,plus centura).

 

dupa ce am schimbat si am pus interiorul sport, nu mai are nici tetiera pe mijloc, iar la mijlocul banchetei este acea umflatura cu cele doua scobituri pt 2 pasageri (ca si in cazul de fata).

D-asta zic ca nu-i gandit pt 3 persoane, ca se poate..se poate, insa mijlocul este gandit pt a lasa cotiera.

Edited by Krebs
Link to comment
Share on other sites

Pe mine m-a interesat sa vad cu ce si cum au inlocuit lacasul dintre scaunele spate. Nu mi se pare diferit fata de ce am eu pe seria 5 e39. Banuiesc ca e la fel daca nu chiar mai mare spatiul la X6 fata de al meu. Arata foarte bine bancheta si sper ca se poate face conversie de la 4 la 5 locuri cu un pret nu tocmai mare.
Link to comment
Share on other sites

E bun daca avem si un M50d pe forum, ne mai trebuie un 750i f01 si-un seria 6 f06 (eventual un 640d) Gran Coupe si putem sa spunem ca avem di tatihyper.gif (pe cel din urma l-am vazut live, e superbrolleyes.gif)

 

Revenind la topic (app, scuze de offwink.gif) masina e senzatie, foarte frumoasa. Sa aveti grija unul de altulthumbsup.png.

Ce ne poti spune despre sunetul motorului si al tobelor, se apropie de sunetul unui M sau se aude standard ca un dizal mai puternic?

Link to comment
Share on other sites

frumoasa bestie... de apreciat performantele masinii :goodjob: consumu e cum zice pe fisa aia?km garla fara incidente

Multumesc la fel si tie,in ceea ce priveste consumul,este cam greu sa te incadrezi in datele producatorului,insa pot spune ca are un consum mai mult decat decent tinand cont ca este un motor de 3000 cmc cu 380 cp ( acum 438 cp , insa consumul nu s-a modificat ) in Bucuresti media fiind de 13 % maxim 14 %. Afara poti merge si cu 8% dar foarte bine si cu 13% daca tragi foarte tare de ea si mergi aproape de viteza maxima :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.