Jump to content

Masina de vis


Romulus

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

exista si in Bucuresti, cateva modele intr-o stare exceptionala....chiar zilele trecute am vazut un 635csi cu nr b-nu stiu cat-bmw...arata de plangeai langa el...si il conducea un tip la vreo 50-55 ani...frumos model... :blink: Edited by Ionut
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tipul pe 50-55 de ani sta pe decebal langa banca. 4 ani am admirat masina cand ma duceam la liceu...si inca o mai admir cand mai am drum pe acolo.

E bine sa vezi ca mai exista persoane care _stiu_ ce conduc.

4462[/snapback]

 

cunosc si io masina, de cativa ani. am vazuto azi in fata la Tribunal. e un alb-galbui-sidef

interior piele verde

oglinda pe dreapta nu are. are jante misto, nu m-am uitat pe cat dar cred ca 17"

 

super, numia ca a inceput sa dea rugin intr-un loc si in altul era szariata... oricum, pur si simplu iti starneste emotie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vb cumva de          b 17 wla  aia sidefata ??in aia sau bagat 8 mii euro.si o are patronul de la zvon pe decebal si nu mai aburiti cu 50 55 ca are pana in 40

11076[/snapback]

 

opt mii de euro??? da ce i-a facut frate? oricum am vazut doua mici bube pe caroserie (chit sarit, rugina)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vb cumva de          b 17 wla  aia sidefata ??in aia sau bagat 8 mii euro.si o are patronul de la zvon pe decebal si nu mai aburiti cu 50 55 ca are pana in 40

11076[/snapback]

 

 

si mai are un e39 verde bine intretinut. eu il stiu pe om.

Link to comment
Share on other sites

pai a facut ce fac si eu .restaurare .daca ai ideea cam cat costa sa faci o masina din 70 sa arate ca una din 2000 si sa mearga ca atare

11620[/snapback]

 

in cazul asta iti urez si tie si lui si tuturor care fac lucruri dinastea multa sanatate si forta de munca ca sa puteti duce proiectele la un bun sfarsit :blink:

Link to comment
Share on other sites

vb cumva de          b 17 wla  aia sidefata ??in aia sau bagat 8 mii euro.si o are patronul de la zvon pe decebal si nu mai aburiti cu 50 55 ca are pana in 40

11076[/snapback]

 

asta vazut de mine era gri metal, nicidecum sidefata.....e vorba de cu totul alta masina si dupa cum arata sigur era tzinuta in garaj.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

asta vazut de mine era gri metal, nicidecum sidefata.....e vorba de cu totul alta masina si dupa cum arata sigur era tzinuta in garaj.... :blink:

13027[/snapback]

 

Cea gri met (BxxCSI) arata mai bine(parerea mea), si chiar cred ca are vopsea originala. Cred ca sta pe undeva pe Maior Coravu in Vatra Luminoasa ca acolo am vazut mai des masina. Si merge si iarna...am vazut-o acum vreo 2 sapt pe strazi.

Link to comment
Share on other sites

Cea gri met (BxxCSI) arata mai bine(parerea mea), si chiar cred ca are vopsea originala. Cred ca sta pe undeva pe Maior Coravu in Vatra Luminoasa ca acolo am vazut mai des masina. Si merge si iarna...am vazut-o acum vreo 2 sapt pe strazi.

13034[/snapback]

Ultima data era in spate la Amzei si era lovita pe dreapta :blink: ,cred ca e vorba de aceasi masina,tot xxCSI avea la numar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.