Jump to content

Imi cumpar BMW


mario.b

Recommended Posts

Salutare, dupa multe luni de suspine au ajuns bani shi la mine in casa, sambata ma duc sa vad cateva masini inscrise in afara.

As fii recunoscator dak ati putea sa imi spuneti shi mie p unde sa merg cu masina sa o verific, cel putin la serii sa nu fie furata, dar shi sa vad dak tehnic este cat de cat ok. Desi eu shtiu cate ceva nu ma pot duce caine surd la vanatoare, va rog frumos dak aveti informatii cat de mici pls scrieti cateva randuri sa pot deschide bine ochii. Deja am o tzeapa la activ, in urma cu 6,7 luni am cumparat un 318is cu acte de germania dar se pare k deja fusese furat shi cu acte false. Dak cineva are cunoshtiinta de cum arata sau cum se numesc shi cum arata actele de italia sau germani va rog frumos sa imi spuneti shi mie.

Va multumesc anticipat. Bafta too alll :blink:

Edited by mario.b
Link to comment
Share on other sites

Presupun ca il costa mai mult si nu dispune de mai multe fonduri ! Altfel nu imi explic ......

193794[/snapback]

 

 

sau poate face parte din categoria "aia" careia ii place sa riste la infinit.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

sa ti-o vanda cu nr rosii si atunci are clar RAR-ul facut.

193885[/snapback]

Masinile cu numere rosii (provizorii) sau cele inmatriculate in RO, nu-l intereseaza pe mario.b.

Cel putin acum, el vrea una inscrisa in alta tara, deoarece nu dispune de bani suficienti pentru una deja inscrisa !

 

mario.b, dute cu proprietarul la RAR sa faca Autentificarea la masina.

Nu trebuie sa faca ITP-ul, doar Autentificarea !

Prin Autentificare, se verifica masina (caroserie, motor) si actele !

Vezi, sa nu de-a spaga, ca sa fie verificat la sange ! :blink:

Daca nu vine Politia sa-l intrebe cate ceva, inseamna ca este in regula, si cu masina si cu actele.

Daca refuza sa faca Autentificarea, cauta alta masina !

Edited by SlowDeath
Link to comment
Share on other sites

Merci mult baietzi pt info, nu am bani de alta masina, de aia potez pt una neinmatriculata, cum a spus shi slowdeath merci pt interventie, k is la munk shi nu am net. O sa incerc sa fac o programare la RAR. Dak aveti mai multe info le astept bucuros. Merci incao data
Link to comment
Share on other sites

Nishte idoti astia de la furturi auto, am sunat astazi cand am fost sa ma intalnsc cu baiatul dla care am luat masina shi am rugat prin tel p aia de la candiano sa vada dak este in lista lor shi au spus k nu d competenta lor sa imi spuna asha ceva, nishte idioti, d la primu' pana la ultimu' . Doar traim in Romania,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.