Jump to content

Adobe photoshop - Virtual tuning


alex_maniacu_91

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

care ma ajuta si pe mine sa vad cum arata jantele astea BBS pe masina mea

 

Done :) arata 90% cam cu ce ai tu pe masina :) scuza-ma 80% :) ca jantele BBS au 8 "spite duble" si Dotz mugelo sau ce sunt au 10 spite duble :) de aceeasi forma

Edited by Cristi.MD
Link to comment
Share on other sites

care ma ajuta si pe mine sa vad cum arata jantele astea BBS pe masina mea

 

Done :) arata 90% cam cu ce ai tu pe masina :) scuza-ma 80% :) ca jantele BBS au 8 "spite duble" si Dotz mugelo sau ce sunt au 10 spite duble ;) de aceeasi forma

 

 

mersi...nu observasem :)

Link to comment
Share on other sites

Greu domnule cu jantele astea,cred ca orice altceva iese mai usor :)

 

da ai grija unde pui etrieru la fiecare roata :)

 

eh acu :) Daca imi dadea o poza cu o rezolutie onorabila+cautat pe net 2-3 ore o masina cu jantele dorite si pozitie favorabila,iesea f bine ;)

si sunt si alte jante :)

Link to comment
Share on other sites

cum nu sunt inca hotarat, mai apelez o data la voi sa imi colorati trimurile interioare intr-un negru lucios.

merci :)

 

Arata foarte tare ''imbracate'' in folia de carbon :)

 

vad ca nici tu nu esti prea hotarat :) folia pe care vreau sa o iau e de la 3m si se simte in relief la palpare. inca nu-s 100% daca sa o fac asa sau sa le vopsesc. oricum dupa cum arata in poza prelucrata in photoshop cred ca o sa arate bine. acum astept sa vad daca are unul dintre baieti timp sa o prelucreze si pe a doua ... apoi urmeaza decizia si apoi astept pe mos nicolae :)

Link to comment
Share on other sites

cum nu sunt inca hotarat, mai apelez o data la voi sa imi colorati trimurile interioare intr-un negru lucios.

merci :)

 

Arata foarte tare ''imbracate'' in folia de carbon :)

 

vad ca nici tu nu esti prea hotarat :D folia pe care vreau sa o iau e de la 3m si se simte in relief la palpare. inca nu-s 100% daca sa o fac asa sau sa le vopsesc. oricum dupa cum arata in poza prelucrata in photoshop cred ca o sa arate bine. acum astept sa vad daca are unul dintre baieti timp sa o prelucreze si pe a doua ... apoi urmeaza decizia si apoi astept pe mos nicolae :D

 

Eu sunt plictisit de ale mele, probabil tu esti plictisit de ale tale ... dar ele ar arata foarte bine in folie.

Dar am o presimtire ca ramanem amandoi cu ele asa cum sunt ... ;))

 

L.E. Apropo, vezi ca Mos Niculae nu exista ... si nici Mos Craciun :) :) :)

Sa nu-ti faci sperante desarte :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.