Jump to content

Adobe photoshop - Virtual tuning


alex_maniacu_91

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

as fi recunoscator daca ma paote ajuta cienva si pe mine...va multumesc

 

atasez mai multe pzoe cu masina..si cu jantele...intrucat sa gasiti combinatia potrivita de unghi ca imaginea sa para cat mai aproape de realitate..va multumesc....dac se poate si conturu la grila sal puteti face negru..ca sa fie toata grila neagra...

 

.

Link to comment
Share on other sites

post-6684-1232463653_thumb.jpgpost-6684-1232463666_thumb.jpg

post-6684-1232463792_thumb.jpg

post-6684-1232463799_thumb.jpg

 

Ma ajuti si pe mine cu ceva poze ?

 

As vrea in ambele pozitii daca poti (deci in ambele poze), sa-mi pui prima data setu ala Orobica OR020 alb/negru.. si inca un set de poze cu jantele de M5 e39.

 

Mersi.

 

 

Nu mai fa cu alea 2...

 

Doar cu cele de M5 e39 si astea ce le atasez acuma.. se pare ca jantele alea nu sunt disponibile deci n-are rost ..

 

post-6684-1232473261_thumb.jpgpost-6684-1232473252_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:) mersi de alegere azi mi-am pus pe masina cele de m6 pe r18...dar sunt dezamagit pentru ca e tare ciudata masina....era mai ok cu cele din fabrica....sau poate am exagerat putin si trebuia sa pun pe r17...

cu placere.18" sunt putin cam mari pentru drumurile noastre; arata mult mai bine masina cu ele, dar o sa te zguduie putin :) sa le stapanesti sanatos.

 

 

ma apuc si de celelalte poze, dar stau destul de prost cu timpul zilele astea si nu stiu cand le termin :)

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce suspensie am , acum am pe 17 , dar vroiam sa-mi fac geamurile negre si apoi sa-i pun niste jante negre ...

 

imi place la nebunie cum a iesit asta : m3 of the mounth :) http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=188004

 

de aici mi-a venit ideea cu jante negre, sunt curios cum ar arata virtual pe 5-ul meu !

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

In masura timpului disponibil, pls un pic de ajutor cu jantele astea pe masina. Ma bate un gand sa le schimb, insa vreau sa vad daca intr-adevar ar arata mai bine decat cele pe care le am deja.

 

jantele:

 

 

 

masina:

 

post-10772-1232730835_thumb.jpg post-10772-1232730895_thumb.jpg

 

 

Multam mult!

Link to comment
Share on other sites

idx: daca-ti place modelul, vezi ca este de la OROBICA ORO20.. exact acelas model dar are buza.. si este si cu spitele negre..

 

Sau vezi pe pagina anterioara, chiar in primu post cu poze... sunt jantele m5 e39 si asta OROBICA ORO20.. :).. ma rog o pagina sau 2 in urma.. da chiar in prima, ca in urmatoarele am scos pozele si am pus alt model

Link to comment
Share on other sites

idx: daca-ti place modelul, vezi ca este de la OROBICA ORO20.. exact acelas model dar are buza.. si este si cu spitele negre..

 

Sau vezi pe pagina anterioara, chiar in primu post cu poze... sunt jantele m5 e39 si asta OROBICA ORO20.. :).. ma rog o pagina sau 2 in urma.. da chiar in prima, ca in urmatoarele am scos pozele si am pus alt model

 

Intr-o prima faza la ORO20 m-am uitat, in special cele cu spite negre :) Pe site-ul lor insa http://www.orobicaruote.com/prodotti.html, am vazut ca ORO20 nu sunt mai mici de 18". Si 18" sunt un pic cam prea mari din pct meu de vedere.

Asa ca am ajuns la ORO24, care se fac si 7,5x17 cu ET 45, deci mi s-a parut un compromis cat de cat bun. Nu stiu insa daca merita sa renunt la Z4M pt ele... Tinand cont insa ca astea pe care le am acum sunt replica, daca OROBICA dau bine pe masina cred totusi ca o sa le iau, chiar daca sunt aftermarket.

 

Sau poate Breyton Vision II :) insa astea sunt cam greu de gasit si nici aici nu sunt sigur daca se fac pe 17".

Edited by idx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.