Jump to content

Legea Junglei


X X L

Recommended Posts

SOLUTIE PTR EXTERMINAREA CAINILOR COMUNITARI :

1.Se aduce in fiecare oras din tzara cate un avion/container cu CHINEZI .

2.Se organizeaza cu ei mese campenesti in parcuri, meniu ptr ei : VANAT!! Ii lasam pe ei sa-i vaneze, pe alese care ce prinde.

3. La alegere se pot prepara cum stiu ei mai bine, sau la protzap mai pe Romaneste.

>>E CEA MAI IEFTINA VARIANTA ptr ROMANIA<<

  • Like 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

bai astia cu omoratul cainilor, ia iesiti ma voi in strada cu ce unealta vreti voi si treceti la spart capete. Ca daca te deranjeaza ceva, treci la actiune, nu stai ca boul pe balta si te uiti cum face rotocoale un comment pe feisbuc.

Ah, si luati-va ma si copii cu voi la actiune, aratati-le cum se face treaba, anatomic-educativ vorbind aici. Si apoi si explicati-le de ce faceti asa, ca doar sunteti niste reponsabili voi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

auzi, dar cand a ars copilul ala in spital, in incubator, din neglijenta nu stiu carui doctor sau asistenta, sau aia 11 copii arsi la maternitatea din Giulesti, de ce nu s-a luat decizia eutanasierii tuturor medicilor si asistentelor din spital, sau din tara, de ce nu ?

 

stiu ca miercurea trecuta era o stire cu o fetita de 3 ani, care a murit electrocutata intr-un parc, de la niste cabluri electrice lasate sa atarne in acel parc. Plm, cred ca ar trebui eutanasiati toti lucratorii de la ENEL.

 

Sau nu este o stire destul de palpitanta asta, incat sa ridice macar cateva sprancene ?

 

Pula mea, aveti logica si deschiderea mintii unui trepanat. Popor cretin, civilizatie zero, homo sapiens cica. Sictir.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

o cunostinta pe Fb zicea ca trebuie sa-i impuste politia si jandarmeria pe strada,ca e cea mai buna solutie..mai e si medic tontul

 

statistic mai multi copii au murit din diagnostice gresite, malpraxis samd, dar n-am impuscat medici pana acum..desi poate asa i-am responsabiliza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pe unii din provincie pot sa-i inteleg fiindca chiar nu cred ca au nici cea mai mica idee ce haite de 10-15 caini sunt la fiecare 3-4 blocuri in rahatul asta de capitala !

 

Aici cred ca ai dreptate. Probabil in orasele mai mici, situatia e un pic altfel.

Eu ii vad in haite din astea numai atunci cand intra catelele in calduri si cand sunt ocupati sa se capseze unii pe altii.

Link to comment
Share on other sites

Votat NU.

Argumentele mele sunt aceleasi cu ale voastre, cei care ati votat nu. Ura nu aduce nimic bun, ura ne-a adus ca tara aici, iar daca acum ani, am acceptat o lege ( asemeni marii majoritati a lumii civilizate ) prin care s-a abolit pedeapsa cu moartea pentru oameni, de ce am proceda altfel cu animalele?

 

Pacat ca minunea de la tv o sa mai tina o zi doua si apoi totul va reintra in "normal".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meanwhile:

 

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-15518888-liviu-dragnea-primarilor-premierul-fost-acord-marim-salariile-1-ianuarie-veti-avea.htm

 

Vicepremierul Liviu Dragnea le-a transmis, joi, reprezentantilor Asociatiei primarilor ca premierul Victor Ponta a fost de acord cu majorarea salariilor primarilor, el aratand ca acestea vor fi majorate de la 1 ianuarie 2014, transmite Mediafax.

 

Ce pula lor. A murit un copil sfasiat de caini. Mare cacat.

 

Ponta a fost in vizita la CL, eram prin preajma cand a zis ca voteaza pentru legea cainilor maidanezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.