Jump to content

criza inele bord !


compactu

Recommended Posts

Esti norocos, de E36 am chiar si acum 1 set pe stoc.

Idem si pt. E39 E30 si E34 (disponibile acum!)

 

In ceeace priveste E46-le, am sunat si sunt pe drum. Mai dureaza in jur de 1 saptamana...

 

P.S. Pretul este 120 lei (+ optional montajul rapid si sigur 35 lei)

199846[/snapback]

 

nu ne mai arata poze ca ne ofuscam ... :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest brandex
Pot sa pun ceasuri de bord de M si pe 320d ? Trebuie sa mai fac ceva in plus sau pur si simplu merg asa ?

199887[/snapback]

 

 

Poti, dar trebuie sa gasesti pe cineva sa ti le faca sa indice corect viteza si restul

Link to comment
Share on other sites

de 3 saptamani caut inele bord, ajung la mine o mie de informatii dar nimic concret, zice lumea vezi ca are ala, vezi ca au la nu stiu unde, am sunat am dat mesaje si nimic  :) ciudat este ca atunci can nu are unul nu au nici ceilalti, asta inseamna ca este un singur prducator de la care ia toata lumea ?!?!

ideea, vreau inele bord satinate, e46, daca are cineva sa dea un semn  :blink:

198673[/snapback]

 

 

 

 

Vand Inele Cromate Bord Bmw Seria 3 - E46 2/28/2007 2:32:56 AM

 

Inele cromate pt.ceasurile de bord . Pretz :120 ron

marian_luci@yahoo.com

 

 

Telefon : 0722.235.739 .

 

Email : §marian_luci@yahoo.com§

 

 

Gasit pe www.4tuning.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
Vand Inele Cromate Bord Bmw Seria 3 - E46 2/28/2007 2:32:56 AM

 

Inele cromate pt.ceasurile de bord . Pretz :120 ron

marian_luci@yahoo.com

 

 

Telefon : 0722.235.739 . 

 

Email : §marian_luci@yahoo.com§

Gasit pe www.4tuning.ro

199916[/snapback]

 

 

S-au dat. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Intr-un final multumita acestui forum am luat inele, de la un baiat care nu vinde inele de fel, avea intamplator.

Am auzit ca exista mai multe modele de inele, unele mai bune si altele mai naspa,din pacate dupa ce am cumparat,eu ce am luat sunt naspa, in cutie erau ok dar cand am desfacut am descoperit niste plastice horor vopsite cu spray-ul.

Calin325 spune : sunt mai multe feluri de inele, alea de pe ebay sunt mai naspa si finisate mai prost si altele nu stiu de unde la calitate mai buna !

prin urmare va recomand cand cumparati inele sa verificati inainte unde sunt facute si mai important sa desfaceti din plastic.

Pana la urma le revopsesc p astea si le pun, o sa pun poze cu ele sa ma laud !

Link to comment
Share on other sites

am scris un raspuns dar nu stiu ce sa intamplat cu el, o sa mai scriu odata.

Am luat inele, 1,5 mil de lei, de la un baiat care a stiut sa profite de criza de inele, cand le am desfacut din ambalaj am descoperit niste plastice horor, nici nu cred ca le montez, poate sa incerc sa le revopsesc,Am inteles ca sunt de mai multe calitati, va recomand inainte sa le cumparati sa va uitati la ele.

Link to comment
Share on other sites

am scris un raspuns dar nu stiu ce sa intamplat cu el, o sa mai scriu odata.

Am luat inele, 1,5 mil de lei, de la un baiat care a stiut sa profite de criza de inele, cand le am desfacut din ambalaj am descoperit niste plastice horor, nici nu cred ca le montez, poate sa incerc sa le revopsesc,Am inteles ca sunt de mai multe calitati, va recomand inainte sa le cumparati sa va uitati la ele.

200075[/snapback]

 

Asa-i unii profita cu succes de aceasta mica criza!

 

Aveti grija de la cine luati, mai bine asteptati cateva zile decat sa faceti o treaba nasoala. http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=14337

 

E 46-le dupa cum mai explicam unui user de pe aici (nu are rost sa dau nume), fiind o masina cat de cat noua si inca la moda nu da bine cu tziganisme pe ea...

Link to comment
Share on other sites

am scris un raspuns dar nu stiu ce sa intamplat cu el, o sa mai scriu odata.

Am luat inele, 1,5 mil de lei, de la un baiat care a stiut sa profite de criza de inele, cand le am desfacut din ambalaj am descoperit niste plastice horor, nici nu cred ca le montez, poate sa incerc sa le revopsesc,Am inteles ca sunt de mai multe calitati, va recomand inainte sa le cumparati sa va uitati la ele.

200075[/snapback]

 

Cum adica plastice horror ?

Link to comment
Share on other sites

Guest brandex
ce, exista si din metal ? zimi cum facem sa mi montezi si mie la e 46 ?

200064[/snapback]

 

 

Sunt din metal si sunt si din plastic. Eu unul am din plastic, imi plac mai mult, cele de metal sunt prea "bling-bling". Se vad mult mai bine cele de plastic, au o culoare mai mata.

 

Banuiesc ca nu au nicun adeziv pe spate. Daca nu au adeziv sau nu sunt pe click trebuie sa le lipesti cu super glue si nu prea ma risc (super glue se intinde una alta, nu vreau sa urlii ca ti-am stricat bordul) mai ales ca nu-ti iau bani si iau doar bere.

Edited by brandex
Link to comment
Share on other sites

nici nu va ganditi la cele din plastic, intr-adevar nu merita, sunt la aceeasi bani sau mai scumpe

cele metalice nu sunt de loc "bling", ci polizate. arata super bine.

nu au adeziv se prind de ceasuri cu "click", adica prin presare :blink:

Link to comment
Share on other sites

nici nu va ganditi la cele din plastic, intr-adevar nu merita, sunt la aceeasi bani sau mai scumpe

cele metalice nu sunt de loc "bling", ci polizate. arata super bine.

nu au adeziv se prind de ceasuri cu "click", adica prin presare  :blink:

200155[/snapback]

 

Iti dai cu parerea aiurea ! Iti pun masina mea langa a unui tovaras cu inele din metal cromate si la el arata foarte strident si mie unu chiar nu imi place ! Cele din plastic sunt mate si mie mi se pare ca dau mai bine pe masina , mai ales ca habitaclul meu e inchis la culoare mai peste tot + geamuri negre peste tot !

Link to comment
Share on other sites

Iti dai cu parerea aiurea ! Iti pun masina mea langa a unui tovaras cu inele din metal cromate si la el arata foarte strident si mie unu chiar nu imi place ! Cele din plastic sunt mate si mie mi se pare ca dau mai bine pe masina , mai ales ca habitaclul meu e inchis la culoare mai peste tot + geamuri negre peste tot !

200164[/snapback]

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...ndpost&p=199932

 

schimbatorul cromat arata mai bine...? :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

pune masina  langa cine vrei, dar incearca sa te exprimi intr-un mod civilizat.

asa cum tu ai o parere, pot avea si altii.

200166[/snapback]

 

Intradevar eu mi-am spus parerea , dar tu ai generalizat :blink:

 

@verssatu da , schimbatorul imi place mult de tot......alea pe bord le-am luat de la amicu meu cand le-am pus pe ale mele si nu imi plac , lucesc prea tare ...... pur si simplu nu imi plac ! Poate pe E39 or arata bine ...... dar pe E46 mie nu imi plac !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.