Jump to content

criza inele bord !


compactu

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asa-i cand iei inele care necesita lipire cu super-glue...si la supra pret pe de-asupra...

 

P.S. De la cine le-ai luat, compactu-le?

205477[/snapback]

de la un baiat de pe forum, nu mai stiu cum il ceama, sunt montate bine alea mici, ala mare de la km este putzin stramb, dar una peste alta arata bine

Link to comment
Share on other sites

de la un baiat de pe forum, nu mai stiu cum il ceama, sunt montate bine alea mici, ala mare de la km este putzin stramb, dar una peste alta arata bine

205716[/snapback]

 

 

 

Gata s-a linistit lumea ?.. Intr-adevar vopsite argintiu la culoarea trimurilor de bord .. fac o mare diferenta in linia bordului !...

Am postat pt cei care inca ezita daca sa ia sau nu !...Poate ajuta ! :blink:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest xeamini
Gata s-a linistit lumea ?.. Intr-adevar  vopsite  argintiu la culoarea  trimurilor de bord .. fac o mare diferenta in linia bordului !...

Am postat pt cei care inca ezita daca sa ia sau nu !...Poate ajuta ! :blink:

 

208477[/snapback]

 

Foarte bine arata, de unde le-ai luat?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
eu mi-am cumparat de la pro-xenon constanta sant pt e46 cromate si arata bine in bord-nu trebuesc lipite sant prin presare cu clik-sant de plastic,nu deranjeaza ca sant cromate deoarece sant destul de suptiri-se monteaza foarte usor,trebue desfacute cele doua suruburi care se vad in partea de sus se trage bordul afara,se scot cele doua mufe din spate apoi se desfac holdsuruburile de pe spatele bordului,se scot ceasurile afara si se pun inelele prin presare-singura grija care trebue sa o aveti la montaj este sa intre tijele de la ceas si kilometraj-succes
Link to comment
Share on other sites

eu mi-am cumparat de la pro-xenon constanta sant pt e46 cromate si arata bine in bord-nu trebuesc lipite sant prin presare cu clik-sant de plastic,nu deranjeaza ca sant cromate deoarece sant destul de suptiri-se monteaza foarte usor,trebue desfacute cele doua suruburi care se vad in partea de sus se trage bordul afara,se scot cele doua mufe din spate apoi se desfac holdsuruburile de pe spatele bordului,se scot ceasurile afara si se pun inelele prin presare-singura grija care trebue sa o aveti la montaj este sa intre tijele de la ceas si kilometraj-succes

221556[/snapback]

Cat ai dat pe ele?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.