Jump to content

jante 18!


LUKAS320d

Recommended Posts

Buna seara si La Multi Ani tuturor!

 

As dori sa cumpar acest model de jante, echipate cu cauciucuri foarte putin rulate,dot 2013!

 

Jantele sunt impecabile,an fabricatie 2013,8jx18 et 35!

 

Cauciucurile sunt RFT uri 225\45\18 ,goodear!

 

Intrebarea mea este daca merita 700 euro cat vrea omul?

 

multumesc!!post-33952-0-78091800-1388600571_thumb.jpg

 

Mentionez ca vreau sa le pun pe e46 Touring,le-am pus de proba si vin f frumos!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mentionez ca vreau sa le pun pe e46 Touring,le-am pus de proba si vin f frumos!!

normal ca merita daca gumele sunt noi si jantele in stare buna . Sunt de F30 , la pretul ala ...sigur nu sunt furate ?

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

normal ca merita daca gumele sunt noi si jantele in stare buna . Ce Et au , stau cam la buza

 

sunt et35 cred,sunt originale fabricatie 2013...ca noi!cred ca o sa le cumpar..!

 

cine le vinde le-a adus din afara...nu stiu in ce conditii a intrat in posesia lor!apropo,ce model sunt?

 

 

Edited by LUKAS320d
Link to comment
Share on other sites

a scris omul et-ul...

e perfect pt seria 3

da dumitre n-am vazut ca abia ma trezesc e 1 ian , relax :))) . Lukas ia jantele ca pret ca ala nu prea gasesti, sa te pregatesti de cheltuiei mari anul asta ca ai inceput bine :p

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Sunt model Sport Line Styling 397.

 

multumesc!

 

pretul e f bun in comparatie cu ce am vazut pe ebay..!

 

daca nu o sa fiu multumit de felul cum se comporta masina...,cred ca o sa-mi recuperez banii daca o sa le vand!

Edited by LUKAS320d
Link to comment
Share on other sites

gandeste-te ca numai cauciucurile fiind aproape noi valoreaza jumatate din pret.eu zic sa le cumperi !!! eu am et 37 la ale mele , tot pe 18 , cauciucurile au aceleasi dimensiuni si vin perfect pe masina.tot e46

 

da,sunt ca noi,doar perii aceea s-au ros!au indice de viteza Y!

 

mersi!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.