Jump to content

STIE CAREVA CE INSEAMNA "TEST"(01,02..23.)


Krebs

Recommended Posts

AM FACUT DE EXEMPLU TEST2 SI AU URCAT TOATE CEASURILE AU LUAT-O RAZNA...ADICA CRESTEAU SPRE MAXIM..:)SI M-AM SPERIAT SI AM LUAT CONTACTU...AM FACUT CEVA RAU?

200945[/snapback]

Poti sa arunci masina acum, e terminata :blink: :) :) ... stai linistit ca nu s-a intamplat nimic, cum spui si in titlu e un simplu test al ceasurilor

Link to comment
Share on other sites

Banuiesc, repet, suspectez ca vorbesti de masina ta, acum: un BMW 2004 /09 320D 110KW M47N.

 

corecteaza-ma daca gresesc :blink:

enjoy:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=71

 

CAPS LOCK in adevaratul sens al cuvantului: de fapt cred ca o faci intentionat, o mistocareala ieftina, la fel ca si nick-ul tau, frate cu QWERTY! :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Banuiesc, repet, suspectez ca vorbesti de masina ta, acum: un BMW 2004 /09 320D 110KW M47N.

 

corecteaza-ma daca gresesc :blink:

enjoy:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=71

 

CAPS LOCK in adevaratul sens al cuvantului: de fapt cred ca o faci intentionat, o mistocareala ieftina, la fel ca si nick-ul tau, frate cu QWERTY!  :)

:)

200949[/snapback]

 

lucrez de la 9-18 la un magazin de piese auto si aici in programele astea ale mele tot ce se intampla se face cu caps(asta ca sa sti de ce caps)

 

si in al 2-lea rand numele este "poiuyt" pt ca toate nicurile pe care le-am incercat era deja in baza de date si in lipsa de inspiratie si nervi....am bagat o serie aiurea pt ca sa nu mai vad ca "acest nick mai exista"

 

si aceata paranteza este facuta special for u my maniack .....

si nu te mai lua aiurea degeaba de nicurile oamenilor e dreptul lor sa-l puna cum doresc

Link to comment
Share on other sites

lucrez de la 9-18 la un magazin de piese auto si aici in programele astea ale mele tot ce se intampla se face cu caps(asta ca sa sti de ce caps)

 

si in al 2-lea rand numele este "poiuyt" pt ca toate nicurile pe care le-am incercat era deja in baza de date si in lipsa de inspiratie si nervi....am bagat o serie aiurea pt ca sa nu mai vad ca "acest nick mai exista"

 

si aceata paranteza este facuta special for u my maniack .....

si nu te mai lua aiurea degeaba de nicurile oamenilor e dreptul lor sa-l puna cum doresc

200976[/snapback]

erau stiu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.