Jump to content

Vand airbag rotund bmw


Recommended Posts

Vand carcasa airbag ( nu conține airbagul funcional) rotund pentru volan sport sau model M

Mufele spate sunt tĂŁiate

Exteriorul cu aspect f bun

Pret 55 lei neg trimit si prin curier

Tel 0767371640

Edited by Bmwgsp
Link to comment
Share on other sites

A fost puscat capacul sau este intact doar nu are airbagul

Nu știu pentru ca am cumpĂŁrat volanul de pe mercador si așa a venit

BĂŁiatul de mi la montat pe masina mi-a zis ca nu poate sa stingĂŁ becul roșu ptr ca este de vina airbagul

Lipit nu se prea vede mai multe nu știu ca nu prea m-a pricep

Oricum am cumpĂŁrat alt airbag la ĂŽndrumarea acestui bĂŁiat si am rezolvat problema dar acum imi sta aprins becul cicĂŁ de la plasa din scaun :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Daca are mufele topite,a fost sarit. Il vreau eu....ofer 40 ron + curier.Daca esti de acord,i-ti las datele de livrare pe PM.Multumesc o zi buna.

Mufele nu par topite ci mai degrabĂŁ tĂŁiate cu ceva

50 lei si este al tau

Salut

Link to comment
Share on other sites

Sunt topite in interior,de asta nu le-a putut scoate si le a taiat. Ok...50 ron.Ai datele de livrare pe PM.

Pentru blo imi pare rău dar nu mai pot trimite airbagul întrucât l-am dat la un amic in Craiova gratis ca na suntem prieteni si la :worthy:

 

Pentru blo imi pare rãu dar nu mai pot trimite airbagul Întrucât l-am dat la un amic in Craiova gratis ca na suntem prieteni si la :worthy:

Se poate Inchide

Va multumesc

Edited by Bmwgsp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ai vrut sa testezi piata ? Crezi ca o sa iei mai mult pe el?Chesti de acest gen nu se fac....o zi bunĂŁ.

Serios nu am fĂŁcut așa ceva pur si simplu l-am dat la insistentele lui

Oricum imi pare rĂŁu ca te-am ĂŽncurcat fara voie

Si chiar nu aveam ce sa testez la 50'lei (o avere de altfel)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.