Jump to content

Vand BMW E60 530i


Acero99

Recommended Posts

Felicitari Ace, sa vedem GT-ul ;)

 

Mie nu mi se pare 530i o masina atat de greu vandabila. Are o motorizare buna si rara, cautata de un anume target.

 

Eu am cautat mult un 530i si nu gasisem nimic interesant la vremea aia. Probabil daca Ace vindea masina atunci, o luam eu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce username are pe forum , daca citeste threadul poate doreste el sa posteze

 

inca nu am plecat ( lol ) , ma cam pune pe ganduri faptul ca toata lumea ma avertizeaza ca o sa imi fie foarte greu la vanzare ( hatch + motor pe benzina )

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stii ca si eu ma feream de diesel . Dar e ok daca ai grija de ea . Daca nu ai sotie copii si planuri de gen asta iti sugerez coupe desi in opinia mea f10 e o masina completa . Are un look deosebit de fresh si o eleganta aparte . Cand apare....:)))) Edited by Myx
  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Si... revine la vanzare.

Nu stiu daca e ok sa folosesc acelasi topic (m-am bucurat ca mai exista). Sa imi spune-ti daca se impune sa fac un topic separat.

 

Am avut masina din mai 2014 pana acum. A venit timpul acum pentru un update de model.

 

La istoricul masinii s-au mai adaugat ceva revizii (ultima de cand am revenit in tara la BimmerService pe 10.02.2015), o bobina schimbata la cilindul 2, si un senzor de parcare in spate (multumesc AlexManiacu).

 

Acum masina are cca 181.000 km, taxa este platita si pretul de vanzare fix - 6.900 eur.

 

Sunt de gasit la 0731 . 050 . 147

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca se da fara jantele de vara, pierderea nu e chiar atat de mare, e sub 1000e.

 

B 490 RVZ

Contabilitate online? Esti in eroare.

Acero a vandut jantele de vara separat. Eu am luat masina doar cu jante de la pachetul M. Vezi si mai sus in topic pretul.

Pierderea e 2X1000 euro - foarte mare pentru 1 an cat a stat la mine, insa a pus umarul si ieftinirea violenta inregistata de F10...

 

MYX, ai dreptate. Cand o sa am ceva vreme fac topic separat...

Edited by Pharmacistu'
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.