Jump to content

530d F07 GT


Acero99

Recommended Posts

eu am 3 degete pe spate acum cu jantele pe 20, pe fata e mai putin, cred ca vreo 2, nici nu am masurat fata, dar la ochi se vede clar ca spatele e putin mai ridicat, cred ca by default asa vine....pentru ceea ce vrei tu nu cred sa ai nevoie de arcuri. Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Macar banii de transport sa iti scada din pret, sau poate gasesti pe cineva care vine din Germania si ti le poate aduce si sa nu mai platesti transportul.

Imi place mult masina, arata foarte bine. Ca si jante cred ca s-ar potrivi foarte bine jantele astea(probabil sunt si destul de scumpe).

post-11264-0-64313000-1403179143_thumb.jpg

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

 

Se negociaza daca platesti prin paypAl fara ebay ca tre sa plateasca si comision la ebay din suma

Link to comment
Share on other sites

chiar asa de rau sa fie ? avand in vedere ca pentru GT talonul pentru jantele de 21 ( 35 cu 30 ) este la fel cu talonul pentru jantele de 19 de E60 ( 35 cu 30 )

 

pentru ca tot este urat afara , am zis sa cobor in parcare sa ma ocup putin de interior

 

- covorasele sterse cu o microfibra + APC Meguiar's si aspirate

 

- mocheta aspirata

 

- scaunele , banchetele si fetele de usa :

 

* Gliptone Liquid Leather Gentle spray cleaner GT15

* Gliptone GT11 Liquid Leather Conditioner

 

- restul suprafetelor - Meguiar's Quik interior Detailer

 

nu am facut poze pentru ca este aproape bezna langa masina ( aveam un neon fix in spate si unul in fata , ala din spate a disparut la o saptamana de la inchirierea locului de parcare si asta din fata a disparut de vreo 2 saptamani )

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

@Merlin21 :

 

GT12 este putin mai greu de aplicat si dureaza mai mult , GT11 este un balsam si se foloseste imediat dupa un produs de curatare , nu prea ai ce sa tratezi la o piele care este jegoasa si cu porii inchisi

 

GT15 este un fel de quick detailer pentru piele , merge doar daca interiorul este cat de cat intretinut

 

Leatherique este clar peste dar si modul de aplicare / durata difera foarte mult

 

@Hitman1234 :

 

pe Bucuresti este inmatriculata , masina circula in Germania acum

Link to comment
Share on other sites

a aparut un set de style 238 pe 21" la Constanta

 

pareri ?

 

http://www.bmw.com/com/en/owners/accessories/downloads/_shared/img/accessories_wallpaper_7series_sedan.jpg.

 

http://www.luxurylaunches.com/entry_images/1111/10/BMW-7-Series-UAE-40th-Anniversary-Limited-Edition-2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

am fost la Cta , am luat jantele , exact cum ma asteptam nu erau asa cum le prezenta nenea turc care le vindea , nici nu aveau cum la 6100 ron jante pe 21 OEM cu gume RFT , jantele sunt foarte bune , sunt drepte , nu sunt strambe / crapate / sudate etc , gumele el le prezenta ca fiind IMPECABILE , 3 din ele sunt oke 2 de spate si 1 de fata ( dot 3811 ), una de fata este DOT 0608 si are 2 fisuri frumoase foc de vreo 2cm lungime pe partea interioara a talonului exterior numa buna de aruncat la gunoi ( desi au profil de 6.8mm masurat de mine ) , tine presiune nu fasaie nu pasaie dar nu ai ce sa mai faci cu ea .

 

acum imi arde buza rau de tot sa le vad sus pe masina asadar vreau sa cumpar una sau doua gume de fata - 245/35/21 - stie cineva vreun magazin din Bucuresti care sa le aiba pe stocul fizic , nu imaginar de genul IN STOC - da iti ajunge in 10 zile -

 

http://s26.postimg.org/l8tut0eop/IMAG0076.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.