Jump to content

my e46.Sper sa va placa!


lup

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:blink:

210046[/snapback]

 

 

Angel Eyes ..vin cam aiurea doar pe faza lunga ..parca e sasie :) :) Cel putin poza frontala asa arata !..Jantele ...nu prea dau asa bine .....In rest e ..clasica ..Nu e M :) Dar tot poti sa te mandresti cu ea ..!

Bafta !

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Angel Eyes ..vin cam aiurea doar pe faza lunga ..parca e sasie  :)  :blink: Cel putin poza frontala asa arata !..Jantele  ...nu prea dau  asa bine .....In rest  e ..clasica ..Nu e M  :)  Dar tot poti sa te mandresti cu ea ..!

Bafta !

210048[/snapback]

 

sunt si pe faza scurta, dar probabil nu sunt montati bine... :) in rest masina e ok

Link to comment
Share on other sites

Ce kilometraj ?...Are parti revopsite ceva ?. Care sa fi aparut la tester ..By the way ..ai facut test cand ai luat masina ? :blink:

210073[/snapback]

 

are 197 000km cu carte de service dar merge ceas,iar de vopsea nu a fost lovita , eu o am de 5 luni si dupa 2 zile mi-a zgariat un copil in parcare usa pe dreapta si am revopsito la un service bun si mi-au zis acolo ca nu a fost nimic revopsit

Link to comment
Share on other sites

are 197 000km cu carte de service

210077[/snapback]

 

Un kilometraj plauzibil si probabil real.

Nu de alta dar m-am saturat sa tot vad Bmw-uri de 6-7 ani cu 100000Km.

Oare cat castiga la revanzare oamenii astia care si le manaresc???

Si de fapt "What's the point???" sa-l dai inapoi???

Link to comment
Share on other sites

Si de fapt "What's the point???" sa-l dai inapoi???

210080[/snapback]

 

 

E un mare point !..Exista oameni , clienti , un fel de "fraieri " de buna credinta ..care chiar cred ... de curand am vazut unul din 2000 cu 76 k ..deci ...

Intr-un final orice masina are clientul ei !!

Link to comment
Share on other sites

E un mare point !..Exista  oameni , clienti , un fel de "fraieri " de buna  credinta ..care chiar cred ... de curand am vazut unul din 2000  cu 76 k  ..deci ...

Intr-un final orice  masina are clientul ei !!

210096[/snapback]

 

 

:blink:

 

 

eu zic ca pana la proba contrarie, trebuie crezut omul. de ex, eu am 2 golf-uri 4, unul cu 45.000 km, si celalalt cu 33.000 km. an 2003 amandoua. eu personal le-am luat din germania. au carte service amandoua, verificabila la vw. ce sa fac? sa dau kilometrajul inainte sa le pot vinde? prea se generalizeaza pe tema asta....

scuze de off-topic....

Link to comment
Share on other sites

eu am luat BMW-ul din Germania, cu carte service si verificare la reprezentanta in Germania, la 71000 km, facuti in 5 ani

un alt BMW al unui prieten de-al meu, din 2002, luat anul trecut de la autohus la 65 000 km facuti in 4 ani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.