Jump to content

Sfat achizitie bmw seria 5


kth

Recommended Posts

Salut sunt nou pe aici(acesta fiind primul meu post pe acest site)...intentionez sa imi cumpar un bmw seria 5,model 2006-2009.Dupa lungi cautari mam rezumat la 3 bmw-uri si anume:

1 Bmw 530d an 12/2007 tara germania...este full option(piele crem,navi mare,scaune incalzite+ventilate,trapa,senzori fata+spate camera,night vision,perdelute electrice,schimbator joystick...)in principiu full..245cp...pret 10000 exterior gen limuzina asta sincer nu ma incanta...culoare albastru

2 Bmw 525d an 02/2006 tara germania...este varianta cu piele neagra scaune incalzite,navi.etc...mai putine dotari ca prima....ceea ce ma incanta pachet M exterior angel albe nu galben..pret 7800euro culoare negru

3 Bmw 520 an 2008 tara germania ...este la fel ca si al doilea mai putin pachet M...este varianta normala pret 9500euro culoare un gri foarte inchis...nu ma incanta motorizarea mi se pare mica desi este ca si putere ca cel de 525...177cp

 

va rog sa ma ajutati si pe mine cu o parere...nu ma intereseaza de taxe pt ca va fi inscrisa in germania...deci mai putin va rula in romania...

 

Va multumesc si astept pareri voastre...

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

Contesza cati kilometri au cele 3 gasite de tine.

Apoi dupa ce o vei alege pe preferata ta,vei vedea ca poate nu are optiuni ca LCI-urile etc si apoi te vei gandi la retrofituri si altele.

O masina care ii mai recenta are avantajele ei chiar daca are mai putine dotari decat cea din 2006.

Sa-mi dau cu parerea,eu as alege-o pe cea din 2008.

 

 

Trimis de pe iPhone 5 prin Tapatalk

Edited by ciprian8888
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.