Jump to content

Pareri


ZXZ Godea

Recommended Posts

Salut as vrea sa cumpar si eu un E30 318is din 89 ce parere aveti.

Mersi

214802[/snapback]

Am fost si am vazuro azi masina este chiar is si are 140 are carte servis ea arata bine, in xterior arata bine de tot,DOTARI servo directie jante pe 16 sicam atata am observat, in interior tapitaria este cam ciupita de la tigar masina are 230.000 km el o are de 3 ani si nu astie daca ii are reala a schimbat bucsaraia la ia el (in spatele blocului).

Fratimu are un seria 3,316i din 2000 urcanduse de la una la alta nu i sa parut o mare diferenta intre putere.

Pretul este de 3900 euro.

Inainte de a o lua as vrea sa ma duc cu ea la un servis sa vad ce probleme are.

Si am mai observat ca accelerando pe loc la turati mari scotea fum alb.

Ce parere aveti? Mersi.

Link to comment
Share on other sites

la banii astia sunt masini mai bune.

 

uite doua 323-uri coupe , in stare f buna si in care s-au investit multi bani si timp, care s-au dat cu 3700, respectiv 2300 euro.

214824[/snapback]

Da dar nu am prea vazut pe net de vanzare asta chiar mia placut.

Dar daca cunosti pe cineva care vinde te rog anuntama si pe mine.

Si treaba cu fumu sti ceva sau ai vro ideie?

Link to comment
Share on other sites

la banii astia sunt masini mai bune.

 

uite doua 323-uri coupe , in stare f buna si in care s-au investit multi bani si timp, care s-au dat cu 3700, respectiv 2300 euro.

214824[/snapback]

nu pot sa cred ca asa ieftin, as vrea si eu unul, asa de talpa :blink: ala albastru coooooooooool

Link to comment
Share on other sites

ala albastru e criminal - old school beast

 

PS - sper ca fostul sau actualul proprietar sa nu se supere ca pun pozele astea aici, dar masina imi place f mult. de altfel la un moment dat chiar eram tentat sa o cumpar.

post-2084-1175206280_thumb.jpg

post-2084-1175206288_thumb.jpg

post-2084-1175206297_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Same here.....mai bine nu te grabesti si mai cauti un pic,s-ar putea sa gasesti ceva chiar ok la bani si mult mai bun/intretint/dotari mai multe !

215115[/snapback]

de acord

si mie mi se pare cam scumpa pantru anii ei

si in plus nici nu e ceva chiar iesut din comun

NU te grabi

bafta

Link to comment
Share on other sites

Am mai gasit vreo doua una din bucuresti cea rosie la 2600 euro(din 86 motor de 2000 ,masina merge ok dar in interior e un pic cam neingrisita),iar alta din arad din 85 la 3000 de euro dar la aceasta astept niste poze(din ceam vb cu respectivu masina pare a fi foarte ingrisita,dar totusi astept niste poze),cind le voi avea le voi pune . :blink:

post-2828-1175281112_thumb.jpg

post-2828-1175281121_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.