Jump to content

am un volan normal si vreau M


compactu

Recommended Posts

acum urmeaza intrebarile :

cum cumpar de pe e bay ............ stiu ca exista un topic, o sa ma uit ........

si care este treaba cu carcasele, tit tit ........... eu nu pot transfera de la al meu tot ce trebuie ??????????? airbag, tit tit si altele, ..............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Scotzi capu` pe geam shi urlii ... sau ce nu ai plamani ? :)

235841[/snapback]

 

m-am cam saturat sa fluier sa injur si sa scuip ......

 

de 6 luni imi tot promite unu ca imi duce airbagul si ......culmea ca e si platit !!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

hai frate lasati cozonacu si ajutati ma si pe mine ! vreau sa cumpar volanu ala si nu stiu de unde, mia ti dat apa la moara cu 150 euro si acum fugiti  :blink:

219384[/snapback]

 

Pai e 155 de euro numai volanul, fara partea de sus pe care sunt comenzile si fara partea de jos (trimul cu M). Mai este transportul 30 EURO + taxe la banca vreo 20 te duce in 205 numai volanul gol. Plus ca ala care-l aduce isi mai pune si el ceva + airbag + partile lipsa te duci in 800 de euro de voie.

Link to comment
Share on other sites

Pai e 155 de euro numai volanul, fara partea de sus pe care sunt comenzile si fara partea de jos (trimul cu M). Mai este transportul 30 EURO + taxe la banca vreo 20 te duce in 205 numai volanul gol. Plus ca ala care-l aduce isi mai pune si el ceva + airbag + partile lipsa  te duci in 800 de euro de voie.

235858[/snapback]

 

eu astea le am .....airbagul ma doare!!!

Link to comment
Share on other sites

eu astea le am .....airbagul ma doare!!!

235859[/snapback]

Sper sa nu patzesc shi eu asha cu arcurile sport ... :blink: apropo de la cine l-ai luat ? shi mai ceva .. crezi ca il mai primeshti sau ii faci vama shi itzi iei ceva in valoarea pe care i-ai dat-o ?:)

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu patzesc shi eu asha cu arcurile sport ... :blink: apropo de la cine l-ai luat ? shi mai ceva .. crezi ca il mai primeshti sau ii faci vama shi itzi iei ceva in valoarea pe care i-ai dat-o ?:)

235860[/snapback]

 

l-am comandat in alta parte deja .........si nu o fi vama ....merge cu vorba buna!!!

Link to comment
Share on other sites

frate ai luat volan sau am inteles eu gresit ? daca da de unde ? si care este treaba cu plasticul ala pe care este emblema M, cum adica nu vine odata cu volanul ?

 

la AB 16 mil volanu, fara airbag si fara comenzi, si asta este pret pentru modelul nou de volan, ala cu piele perforata !

 

pana la urma daca nu ma ajuta nimeni o sa strang ceva bani si iau de la AB :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.