Jump to content

Vreau sa achizitionez un 320d


prov3nzano

Recommended Posts

Vreau sa achizitionez un 320d din 2004 50000km si as avea niste intrebari de pus:

1. care sunt problemele cele mai frecvente ?

2. in habitclul masini incep sa zornaie diverse lucruri? sa scartie tapiteria? nu de alta da am experienta Renault Megane, inebunesti cum zdrongane toate in interior

3. c consum are in conditii de rulaj normale?

Link to comment
Share on other sites

pai :

 

1. o sa ai probleme cu flexibilul de la catalizator, desi masina daca va avea doa 50 000 s-ar putea sa se mai amane astea ... oricum te costa cam 2 milioane, nu original ....

2. senzorul ca ai un bec ars spate dreapta, dar se rezolva in 2 min. si ratis, cauta pe forum sa vezi cum :)

 

de batut sau galagie nu va face, cel putin nu prea e asta o problema.

 

astea le-am avut eu pana acum, mai sunt colegi care se plangeau ca le fac chederele galagie, eu nu am avut ... inca :blink: :)

 

cam atat imi vine in minte :)

Link to comment
Share on other sites

Nu cred asa ceva ! Cand si pe unde mergi tu ? Si cat ?

217204[/snapback]

 

 

sincer sa fiu am zis 8 ca sa nu fiu .... nesimtit, a mea ia pana in 8 ......e adevarat in sibiu :)

 

dar oricum peste 10 nu ia nici daca ai rezervorul spart, asa mi-i se pare mie, :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.