Jump to content

merita schimbul?


janzemin

Recommended Posts

e plin targul cu sedanuri e46 316i din 2.000 cu 8.000 eur si 8.500 EUR. Iar cine spune ca diferenta dintre un 316 si 318 se rezuma doar la 11 cai nu prea stie nimic despre bmw...

In +, un coupe e mai scump ca un sedan! Cele 2 masini ar trebui privite ca niste masini total diferite...insusi prin faptul ca un coupe este superior unui sedan (aviz celor care fac comparatie doar la optiuni)

Deci nu numai ca merita diferenta dar chiar te scoteai in +...ai fi luat masina aia la 10.500 EUR (8.000 cat e a ta + 2.500)

Edited by Adi82
Link to comment
Share on other sites

e plin targul cu sedanuri e46 316i din 2.000 cu 8.000 eur si 8.500 EUR. Iar cine spune ca diferenta dintre un 316 si 318 se rezuma doar la 11 cai nu prea stie nimic despre bmw...

In +, un coupe e mai scump ca un sedan! Cele 2 masini ar trebui privite ca niste masini total diferite...insusi prin faptul ca un coupe este superior unui sedan (aviz celor care fac comparatie doar la optiuni)

Deci nu numai ca merita diferenta dar chiar te scoteai in +...ai fi luat masina aia la 10.500 EUR (8.000 cat e a ta + 2.500)

219529[/snapback]

 

 

m au combinat cu anu de fabricatie....de ce nu l a trecut corect? asta spune multe de persoana care l vinde

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
parerea mea e k arata ca o persoana imbracata in trening negru si cu pantofi maro.fiecare cu gusturile lui. :blink:

219528[/snapback]

asta e o afirmatie de tot rahatu...

si pielea o poti considera taranie...pielea neagra clasica.

E chestie de gust intr-adevar...un 5 un 7 cu piele ,lem,lemn pe volan(my favorite) axat pe confort si optiuni full e o placere linistita de a conduce

Link to comment
Share on other sites

pai ai vaz ca in alt loc e trecut corect. poate a gresit omul. cine stie, pana nu vezi, nu judeca, eu asa zic. si ai vaz ce mult a lasat din ianuarie pna acuma, 2000 de euro. un "samsar" nu ar fi lasat atata. eu zic ca e masina unuia, care are ceva bani, si vrea s-o vanda repede, sa treaca la ceva mai nou. cat despre comparatia trening negru/adidasi maro, e stupida.

trening negru nu merge nici cu adidasi negrii, daca vrei sa te plimbi asa prin oras. :blink:

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e k arata ca o persoana imbracata in trening negru si cu pantofi maro.fiecare cu gusturile lui. :)

219528[/snapback]

Inseamna ca astia de la BMW sunt prea prosti ca nu te iau pe tine designer pe la ei acolo sa pui platic negru peste tot ca la Dacia :blink:

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

reveniti, va rog, ontopic!  :)

219775[/snapback]

Care topic, asta?

 

gata m-am sucit.

Felicitari ca te-ai sucit!

 

P.S. E mai bine acum? :blink:

 

Asta nu e moderare, e concurs de luat la misto. Inchide-l sau ramai filozof, observatia ta e cea mai offtopic de pe acest topic. :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. E mai bine acum?  :blink:

 

Asta nu e moderare, e concurs de luat la misto. Inchide-l sau ramai filozof, observatia ta e cea mai offtopic de pe acest topic.  :)

ironie gratis.

o iau ca pe o gluma. nu prea buna, dar se intampla si la case mai mari...

 

edit: o sa se revina si la moderare reala. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.