Jump to content

Cat crdeti ca pot cere?


Barbie

Recommended Posts

Am primit masina de la firma,si nu scot BMW-ul decat in weekend la plimbari...deci cam vreau sa il vand si sa imi iau ceva pe benzina,preferabil un 325.Cat credeti ca pot cere...masina e fabricatie 21.12.1999 are 145000km cu carte service adusa din iunie 2006.Merge incredibil si din cate vad si stiu nu a suferit vreun accident.Are volan sport,jante pe 17,pachet crom,volan sport,cd climatronic,xenon,discuri perforate.Masina este absolut impecabila si din germania nu gasesti sub 11000 cu dotarile astea,bani fara taxa de inmatriculare...
Link to comment
Share on other sites

pai 12000 mi-a oferit AAA auto...mi-e greu sa cred ca cineva da 11.500 pe un 320d din 2000 cu mai multi km,cu motor muuuult mai zgomotos,mortaciune in comparatie cu a mea de 185hp,cu mai putine dotari si poate nu asa de ingrijita.Si oricum nu e graba sa o vand pt ca sunt fff multumit de ea,dar la cati km fac pe an as incerca si o benzina...
Link to comment
Share on other sites

Pai 12 500 e bine? sau uite zii tu un pret! Insa o intrebare: masina  luat din Germania vad: unde au fost facute reviziile, cati km avea cand a fost luata, si daca sunt km reali???

220604[/snapback]

tinand cont ca ai licitat peste AAA auto poti sa o consideri adjudecata :blink:.

Frumoasa masina,UP.

Link to comment
Share on other sites

E exact ca a mea doar ca al mine sunt pielea si xenonul originale, si 92 de mii km originali (cumparata noua de la AB cu istorie acolo). Inmatriculata in 2000.

 

E greu sa faci un pret pentru o masina care a stat numai in garaj si a costat noua vreo 50 de mii USD (prin 2000 nu erau Euro). La vremea aia iti luai 2 apartamente in centru cu banii aia....

Link to comment
Share on other sites

E exact ca a mea doar ca al mine sunt pielea si xenonul originale, si 92 de mii km originali (cumparata noua de la AB cu istorie acolo). Inmatriculata in 2000.

 

E greu sa faci un pret pentru o masina care a stat numai in garaj si a costat noua vreo 50 de mii USD (prin 2000 nu erau Euro). La vremea aia iti luai 2 apartamente in centru cu banii aia....

220628[/snapback]

 

 

Nu cred ca aaa auto a dat 12 k ...din ce-i stiu eu ...ei liciteaza cam 2000--3000 sub pretul pietei . ..Deci daca ei au dat 12k ...ar trebui sa o dai ... un schimb nu te intereseaza ?,.,,cu un 316 benzina ?,,in stare ff buna .. si diferenta ?

Link to comment
Share on other sites

ei si tu acuma... vrei sa-i dai 105 de cai pe 185.... a zis omu' ca vrea un benzinar, mai cu "oaie", vb lu' aia de la guerilla, ca se plimba numai duminica, si tu vrei sa-i dai un 316... am si eu o corsa 1.0 12v, 3 cilindrii (IN LINIE!!!), esti interesat? 60 de cai! (asa scrie, da eu nu cred :blink: )
Link to comment
Share on other sites

instalatia de xenon este after-martket dar se vede f bine...

220598[/snapback]

 

 

O instalatie de xenon after-market (sau nu) montata pe un far fara lupa va da cam cu 50% mai multa lumina pe timp de noapte decat un far cu lupa si xenon (original de fabrica).

 

Bafta la vanzare!

Edited by Sorin Golf 3 cabrio
Link to comment
Share on other sites

as vrea schimb,ofer si diferenta dar pt un 325i sau 320i cel de 170hp.12500 pe masina e un pret interesant si cred ca as da-o la banii astia.

220750[/snapback]

Salut,

DE UN SCHIMB CU UN 320IA DIN 2000 CU 150CP TE INTERESEAZA?

O POTI VEDEA LA MICA PUBLICITATE.

Link to comment
Share on other sites

as vrea schimb,ofer si diferenta dar pt un 325i sau 320i cel de 170hp.12500 pe masina e un pret interesant si cred ca as da-o la banii astia.

220750[/snapback]

Pai gandeste-te! Oricum nu e pt. mine ( eu am una benzinara :blink: ) e pt. un prieten bun...

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

mai cerceteaza :)

 

sau rectifica: o instalatie xenon after-market pe un far fara lupa:

 

- arata ca naiba

- e reglata ca naiba

- imprastie lumina ca naiba

- nu o sa lumineze in veci vecilor ca o instaltie xenon OEM (din start vorbim de far cu lupa , mai putin Volvo generatii mai vechi)

 

nu stii ce vorbesti sincer

220871[/snapback]

am eu ...si te contrazic... chiar lumineaza ok...pe pisica...

Link to comment
Share on other sites

Pai gandeste-te! Oricum nu e pt. mine ( eu am una benzinara  :blink: ) e pt. un prieten bun...

220863[/snapback]

Ok.iti trimit un PM cand ma voi hotara 100%,momentan nu sunt in tara dar vin sapt viitoare cu un rasp.In principiu 12500 e un pret la care o dau si evident accept orice fel de verificare.

In legatura cu xenonul,se vede de 10ori mai bine decat cu H7 pe care il aveam,si sub nici o forma nu imprastie lumina aiurea si mai ales se vede foarte bine

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu xenonul,se vede de 10ori mai bine decat cu H7 pe care il aveam,si sub nici o forma nu imprastie lumina aiurea si mai ales se vede foarte bine

220993[/snapback]

 

 

cred ca ce vrea sa zica @dan98, e ca pentru cel care vine din fata e foarte deranjant, farul pentru halogen, e facut pt o lumina mai slaba. daca-ti pui xenon pe far cu halogen, pentru tine e bine, dar nu e bine pentre cel pe care-l orbesti... :blink:

Link to comment
Share on other sites

cine e interesat de masina poate oricand sa o vada.Numarul meu este 0766.366.714.Pretul este 12500 fix si cum am vorbit cu cineva in perspectiva sa imi aduca din Germania masina , nu mai fac schimb.

masina are 145500km acum si inca sunt in dubii daca fac bine ca imcerc sa o vand pentru ca e impecabila,o placere sa o conduci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.