Jump to content

BMW-uri parasite


Guest butcky

Recommended Posts

Guest butcky

M-am gandit sa vorbim si de bmw-urile parasite! Daca cunoaste cineva vre-o masina abandonata sa spuna ce stie de ea sau sa puna o poza! :)

Incep eu! :)

 

Am gasit masinile astea pe Str. Mihai Eminescu. Stie cineva ceva?

:blink:

post-111-1114160632_thumb.jpg

post-111-1114160645_thumb.jpg

post-111-1114160659_thumb.jpg

post-111-1114160671_thumb.jpg

post-111-1114160683_thumb.jpg

post-111-1114160703_thumb.jpg

post-111-1114160728_thumb.jpg

post-111-1114160741_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am remarcat acel Serie 6 de mult timp. E acolo de ani de zile (minim 4..5 ani) si a ajuns intr-o stare in care pur si simplu trebuie aruncat la cos. Caroseria e terminata de rugina; in plus, este inmatriculat cu numere vechi, ceea ce echivaleaza cu "nu este inmatriculat".

Serie 5 E28 din spatele lui a avut intr-o vreme, acum vreo 1..2 ani, un anunt de vanzare in geam. Se pare ca nu s-a vandut.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest butcky
Am remarcat acel Serie 6 de mult timp. E acolo de ani de zile (minim 4..5 ani) si a ajuns intr-o stare in care pur si simplu trebuie aruncat la cos. Caroseria e terminata de rugina; in plus, este inmatriculat cu numere vechi, ceea ce echivaleaza cu "nu este inmatriculat".

Serie 5 E28 din spatele lui a avut intr-o vreme, acum vreo 1..2 ani, un anunt de vanzare in geam. Se pare ca nu s-a vandut.

22943[/snapback]

 

 

A disparut csi-ul de acolo!!! Am trecut pe acolo si nu mai era!!! :) :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
Pe cel auriu era sa-l cumpar eu, dar am aflat ca e facut din 2 bucati (jumate de masina a fost taiata si inlocuita)! :) Inca mai e de vanzare pe la vre-o 1500 - 1800 euroi, dar arata rau si e din '83! :blink: Are motor 2300 cmc! Edited by butcky
Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
nu este negru, este verde foarte inchis, si nu este inmatriculat. (are un nr. din acela provizoriu, nu stiu cum se cheama) presupun ca acesta este si motivul abandonului.

24060[/snapback]

Este inmatriculat !!! Dar circula fff rar!!! Si cred ca are un motor maricel, are si discuri pe spate! E in Regie la camine in fata! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Este inmatriculat !!! Dar circula fff rar!!! Si cred ca are un motor maricel, are si discuri pe spate! E in Regie la camine in fata! :blink:

24061[/snapback]

 

 

ai vazut, am editat postul, pentru ca nu ma uitasem bine la poza. vb despre alta masina, parcata aprox vis-a-vis de auriu. :)

Link to comment
Share on other sites

:blink: A disparut EKK-ul de la Academie!!! M3-ul ala rosu nu mai este! :)

24268[/snapback]

Pai nu cred ca face parte din categoria celor parasite...mai degraba celor rar conduse...cand s-a mai incalzit vreme era un tip la vreo 25 ani care il facea frumos il dadea cu polish

cred ca e in traseu

Edited by bmb192002
Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
Pai nu cred ca face parte din categoria celor parasite...mai degraba celor rar conduse...cand s-a mai incalzit vreme era un tip la vreo 25 ani care il facea frumos il dadea cu polish

cred ca e in traseu

24318[/snapback]

:blink: :) :) Polish??? Ai vazut-o cum arata? Era matuita! :)

Link to comment
Share on other sites

Ultimul e absolut piesa, n-am mai vazut modelul ala in Romania, pacat de el. Unde e Gabi? :blink:

Ursulica se vede c-a fost pus la pastrare ca are si oglinzile pliate, chestie care n-o vezi foate des.

Dar circuli ceva, nu gluma. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.