Jump to content

BMW-uri parasite


Guest butcky

Recommended Posts

Ultimul e absolut piesa, n-am mai vazut modelul ala in Romania, pacat de el. Unde e Gabi? :blink:

Ursulica se vede c-a fost pus la pastrare ca are si oglinzile pliate, chestie care n-o vezi foate des.

Dar circuli ceva, nu gluma. :)

25183[/snapback]

Dracovenia aia rosie a fost de vanzare la un moment dat,asta se intampla pe vremea cand cautam ursul.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest butcky

Da, e de vanzare si e parcat pe sos. Oltenitei (spre targ).

Cel cu oglinzile pliate vreau sa-l cumpar. Imi fac timp zilele astea ca sa dau de proprietar. Masina e inmatriculata. Imi plac si geamurile spate (se deschid), am cautat peste tot geamuri ca alea, dar nu se gasesc. :) Si vreau sa-mi pun stergatoare la faruri, dar nici dalea nu gasesc! :blink: :) :)

post-111-1116490763_thumb.jpg

post-111-1116490784_thumb.jpg

post-111-1116490863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
Dar circuli ceva, nu gluma. :)

25183[/snapback]

 

Da, da, circul foarte mult! Si ma usuca benzina! Cred ca stiu 80 % din BMW-urile din Bucuresti! :) :) :) Pacat ca nu ma car tot timpul cu ap. foto dupa mine! :) Week-end-ul asta vreau sa va mai arat vre-o 3 ursuleti parasiti! :blink:

Link to comment
Share on other sites

aham, ala e un 320 baur care a fost rosu si acum e visiniu, e intr-o stare foarte proasta, topul e facut de nea gigi fara luneta ...

cam asa trebuie sa arate un baur ..

http://e21.tricord.be/members/joebaur/left%20rear.jpg

http://e21.tricord.be/members/joebaur/leftfront.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky

O sa-mi pun, chit ca plec in Germania si tot imi aduc geamuri si stergatoare!!! :)

La stergatoare am inteles ca nu se pot monta asa usor. Au un sistem de prindere in far si nu merg puse pe faruri care nu au avut stergatoare. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest butcky
:blink: A disparut EKK-ul de la Academie!!! M3-ul ala rosu nu mai este! :)

24268[/snapback]

:) :) :) A aparut EKK-ul!!!!! A fost plecat la o mica plimbarica! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
M-am gandit sa vorbim si de bmw-urile parasite! Daca cunoaste cineva vre-o masina abandonata sa spuna ce stie de ea sau sa puna o poza! :)

Incep eu!  :)

 

Am gasit masinile astea pe Str. Mihai Eminescu. Stie cineva ceva?

:blink:

22940[/snapback]

 

salut,

 

nu sunt parasite. si 5-ul si 6-le sunt ale unui tip pasionat de bmw. il cheama Dan.

6-le il tine pt. acte, si vrea unul bun pt. recarosdare.

Lucian.

Link to comment
Share on other sites

6-le il tine pt. acte, si vrea unul bun pt. recarosdare.
Din cate imi amintesc, acel 6 are numere de inmatriculare vechi (gen 1-B-12345). Daca nu a avut grija, cu multi ani in urma, sa-i faca numere noi, cred ca degeaba mai are actele vechi, s-ar putea sa nu o mai poata inscrie cu numere valide.
Link to comment
Share on other sites

salut,

 

nu sunt parasite. si 5-ul si 6-le sunt ale unui tip pasionat de bmw. il cheama Dan.

6-le il tine pt. acte, si vrea unul bun pt. recarosdare.

Lucian.

28356[/snapback]

asta e treaba lui. tipul e maniac pe bmw, special seria 6. mai are unul care arata bine, cu jante alpina, piele...

Link to comment
Share on other sites

Din cate imi amintesc, acel 6 are numere de inmatriculare vechi (gen 1-B-12345). Daca nu a avut grija, cu multi ani in urma, sa-i faca numere noi, cred ca degeaba mai are actele vechi, s-ar putea sa nu o mai poata inscrie cu numere valide.

28358[/snapback]

 

Cneva mi-a spus ca nu e nici o problema cu numerele vechi,se poate inmatricula.Exact la 6le acela mi-a zburat gandul cand mi-a spus.As fi in stare sa il iau si sa il refac.Daca cineva il cunoaste pe tipul respectiv,nu il intreaba daca vrea sa il vanda?

Link to comment
Share on other sites

Am remarcat acel Serie 6 de mult timp. E acolo de ani de zile (minim 4..5 ani) si a ajuns intr-o stare in care pur si simplu trebuie aruncat la cos. Caroseria e terminata de rugina; in plus, este inmatriculat cu numere vechi, ceea ce echivaleaza cu "nu este inmatriculat".

Serie 5 E28 din spatele lui a avut intr-o vreme, acum vreo 1..2 ani, un anunt de vanzare in geam. Se pare ca nu s-a vandut.

22943[/snapback]

 

 

apropo ca mi-am adus aminte, este E12 :blink:

Link to comment
Share on other sites

masina aia a disparut de acolo

vroia 400 de dolari pe ea

28393[/snapback]

 

Doar 400$?Cu acte cu tot?Trebuie neaparat sa dau de tipul ala.Vorbesc foarte serios ca vreau sa il cumpar.Cine a zis ca il cunoaste,il rog sa imi raspunda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.