Jump to content

pt cei din iasi


florin558

Recommended Posts

salut tuturor posesorilor de bmw(ursi)in special.sunt nou pe acest forum si vad ca cei cu ursi sunt cam neajutorati pe forum.in special pt cei din IASI ai pot ajuta la orice prob la ursuleti,Am tot felul de carti si am reparat multi ursi.Astep orice fel de antrebari,toata stima

 

Este INTERZISA scrierea mesajelor folosind aberatii gramaticale de genul TZ, SH, K in loc de “ca” … etc. Daca doriti neaparat sa fiti foarte bine intelesi puteti folosi DIACRITICE.

Edited by Fake
Link to comment
Share on other sites

Este INTERZISA scrierea mesajelor folosind aberatii gramaticale de genul TZ, SH, K in loc de “ca” … etc. Daca doriti neaparat sa fiti foarte bine intelesi puteti folosi DIACRITICE.

223935[/snapback]

 

 

Faorte tamptita ideea de diacritice parerea mea.... Mai rau te incurca. Si daca se scrie cu sh , tz , etc care o sa fie problema? O sa fie amendat siteul de Academia Romana ? Da' de antrebare in loc de intrebare sa nu va faceti nici o problema ca se poarta vara asta...

 

Cred ca e o falsa problema. Nu cred ca acest site isi propune corectarea din punct de vedere ortografic sintatic morfologic etc a celor prezenti pe acest forum. Daca cineva vroia acest lucru pute sa-i scrie lu' Pruteanu sau putea sa caute siteuri de interes....

Deci ce dracu' mai e si scorneala asta? Va plictisiti ?

Link to comment
Share on other sites

Faorte tamptita ideea de diacritice parerea mea.... Mai rau te incurca. Si daca se scrie cu sh , tz , etc care o sa fie problema? O sa fie amendat siteul de Academia Romana ? Da' de antrebare in loc de intrebare sa nu va faceti nici o problema ca se poarta vara asta...

 

Cred ca e o falsa problema. Nu cred ca acest site isi propune corectarea din punct de vedere ortografic sintatic morfologic etc a celor prezenti pe acest forum. Daca cineva vroia acest lucru pute sa-i scrie lu' Pruteanu sau putea sa caute siteuri de interes....

Deci ce dracu' mai e si scorneala asta? Va plictisiti ?

224657[/snapback]

 

si eu sunt de parere ca e de prost gust redactarea unor texte folosind caractere gen ,,k'', ,,tz'' etc.;sunt niste aberatii,nu vad de ce le vedeti ,,cool'',sau ce vedeti interesant in porcarii de genul asta?e adevarat ca pe acest forum nu se urmareste fiecare greseala de natura gramaticala,ar fi absurd, dar e o diferenta intre a gresi fara sa vrei si una e cand o faci cu buna stiinta folosind ,,ciudateniile'' alea.

Wake up ! Grow up !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.