Jump to content

compresor clima e90 defect


Recommended Posts

Cumpar compresor clima e90 functional sau cu ambreiajul defect. Masina mea e 320d din 2006. Un e91

telefon 0723343272

am compresor clima defect, nu cunosc ce defectiune are, insa estetic arata bine, fulia este in stare buna, costa 150 de lei

0736 366 356

Link to comment
Share on other sites

mai caut in continuare si discuri de frana pt e91 din 2006 320d 163cai. Ale mele sunt estimate ca mai duc 10 000km. vreau sa le schimb totusi... deci nu vreau ceva foarte uzat sa imi fac de lucru, dar ma astept sa gassc de la uzura 0 pana la max 50%... Edited by kokosu
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu stiu... clima imi mergea in momentul respectiv... am pe telefon o poza, o sa incerc sa fac upload. au iesit din el si niste capsule. par niste bile de otel aplatizate. oricum nu ma mai pot baza pe mare lucru din compresorul de pe masina... poate ambreiajul...

 

il rog pe colegul B 85 GYO sa imi lase o modalitate de contact. pm nu pot sa folosesc deocamdata. email sau telefon va rog.

Edited by kokosu
Link to comment
Share on other sites

mai caut in continuare si discuri de frana pt e91 din 2006 320d 163cai. Ale mele sunt estimate ca mai duc 10 000km. vreau sa le schimb totusi... deci nu vreau ceva foarte uzat sa imi fac de lucru, dar ma astept sa gassc de la uzura 0 pana la max 50%...

cauti discuri de frana sh!?!!de ce ai face asta?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.