Jump to content

am reusit in sfarsit :))


nulzerocool

Recommended Posts

va mai amintiti ca prin ianuarie - februarie eram disperat si cautam o masina pt fiica mea:)) pana la urma am gasit 318d 2002 145.000 km trei luni rulata in tara,full fara piele si navi 13.000 euro .Cocluzia mea e ca daca vrei ceva mai bine astepti si gasesti.Acum am si fata fericita si eu satisfacut sufleteste :blink: sa auzim numai de bine!! bafta all. o saq revin cu foto mai bune,acum doar astea le am ,sunt facute de ea!

post-1028-1177937592.jpg

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa , sa o stapaneasca sanatoasa si fara evenimente. Oricum expresia fetei face toti banii, asa cadou sper sa putem sa le oferim toti copiilor nostrii..cand i-om avea :)

228245[/snapback]

 

 

ce tatic ! :blink:

 

acum inteleg de ce vedem atatea blonde cu Bmw :)

sa se bucure de ea ...pretul e bun .. :)

Link to comment
Share on other sites

va mai amintiti ca prin ianuarie - februarie eram disperat si cautam o masina pt fiica mea:)) pana la urma am gasit  318d 2002 145.000 km  trei luni rulata in tara,full fara piele si navi  13.000 euro .Cocluzia mea e ca daca vrei ceva mai bine astepti si gasesti.Acum am si fata fericita si eu satisfacut sufleteste :) sa auzim numai de bine!! bafta all. o saq revin cu foto mai bune,acum doar astea le am ,sunt facute de ea!

228202[/snapback]

Sa o stapaneasca sanatoasa, si fara surprize neplacute!! :blink: Dar am o intrebare, fiind full fara piele si navigatie, are 4 geamuri electrice?? :) Succes :) :)

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapaneasca sanatoasa, si fara surprize neplacute!! :blink: Dar am o intrebare, fiind full fara piele si navigatie, are 4 geamuri electrice?? :) Succes :)  :)

228263[/snapback]

 

era frumos sa fi avut 4 electric dar am inteles ca se pot monta,maine fac foto cu interiorul si le pun pe forum

Edited by nulzerocool
Link to comment
Share on other sites

de va tine de ce nu opriti langa ea in trafic sa il cereti voi??? care reuseste il imbat: :blink:

229518[/snapback]

 

Daca ar circula prin Bucuresti , crede-ma ca m-as oprii langa ea , i l-as cere si mi l-ar da :) Dar asa , distanta e prea mare :)

Link to comment
Share on other sites

irezistibilule care esti

 

las ca-ti prind fata la mare la vara si ti-o cer de nevasta, bem la nunta  :blink:

229573[/snapback]

 

A fost la mare si va mai venii.....ne si intalnim daca vrei , dar tot degeaba , o sa realizezi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.