Jump to content

Vand Bmw 320d full option Facelift 150 cp break e46 automata inmatriculat Ro


Bogdan Daia

Recommended Posts

Salut tuturor!Se scoate la vanzare un Bmw seria 3,model 320d.Masina este fabricata in 2002,luna a 11 daca nu ma insel.Este faceliftul modelului e46.

Masina are 223.000 de km,sta pe dreapta de ceva(un an de zile),proprietarul este plecat din tara,masina fiind lasata in grija unei rude.

Din ce stiu eu despre masina,pot sa spun ca uleiul si filtrul cutiei de viteza a fost schimbat la reprezentata Mercedes,restul consumabilelor nu stiu daca au fost schimbate sau nu,dar oricum dupa un an de zile trebuiesc schimbate,deci necesita schimb ulei si filtre ale motorului.

Ca si dotari masina are:

Incalzire scaune,senzori ploaie,senzori lumini,pilot automat,computer de bord,navigatie mica,clima,comenzi volan,4 geamuri electric(geamurile prezinta si folie fumurie),spalatoare faruri,angel eyes,proiectoare ceata,astea sunt toate dotarile care imi trec prin cap momentan,saptamana aceasta revin cu poze detaliate si o lista cu toate dotarile autoturismului si mai multe informatii!

Taxa nu am absolut nicio idee daca este platita sau nu,astept sa vina proprietarul in tara pentru a discuta personal cu el mult mai multe detalii!

Are pedale sport de M.

Interiorul este ingrijit,curat.

Exteriorul nu prezinta rugina,vopseau este ok,nu are elemente revopsite.

Mai multe detalii pot oferi dupa data de 24 decembrie.Se poate viziona cu un telefon in prealabil.

Mai multe detalii dupa data de 24.Vine cu jante originale Bmw pe 16,cu cauciucuri de iarna.

Pret:2700 de euro,negociabil

Telefon:0734776001 Bogdan

Poze aici: http://postimg.org/gallery/31253ruho/92b23a86/

Edited by Bogdan Daia
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu este masina mea:)banuiam oricum ca este imensa taxa,mi am reinmatriculat astra g ul si a fost taxa in jur de 1200 de euro,banuiam ca si la asta bate tot pe aici.Pai inafara de senzori de parcare ce mai ar trebui sa aiba?Piele?eu unul pe aia nu o consider dotare:) Edited by Bogdan Daia
  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Rog un moderator sa inchida threatul.In cazul in care masina va mai fi valabila am sa revin cu un anunt complet in care am sa specific toate dotarile pe care le are masina,stare taxei de inmatriculare si alte informatii de ordin mecanic,estetic,etc.Multumesc mult de tot! Edited by Bogdan Daia
  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.