Jump to content

cat sa cer pe ea, cat face ?


BeMyWife

Recommended Posts

Vreau sa imi vand masina un 320d 2002 82000km toate reviziile la zi facute la bavaria,placute noi,turbina noua,clima,piele,trapa,bi-xenon,angel-eyes,magazie cd,sistem audio harman-kardon,volan multifunctional.

Uite si niste poze ! astept raspunsurile voastre !Multumesc.

post-1303-1179385420_thumb.jpg

post-1303-1179385429_thumb.jpg

post-1303-1179385435_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

parca scrie in primul post ca e din 2002..

parerea mea e poti sa tii la pret si sa o dai cu max 15500 sau rpd cu 14000 e alegerea ta (masina ta - banii tai). multa bafta arata bine masina

PS: daca era din 2004 avea si 6 viteze

Edited by AliNOS
Link to comment
Share on other sites

arata bine, banuiesc ca merge la fel ... optiuni care satisfac destule gusturi cred ... 15000 zic ca e de bun simt :blink: si poate ii iei si intr`un timp util decat un pretz cu vreo 1mie in plus .... alegerea ta. orcum nice car UP !!!
Link to comment
Share on other sites

un pret realist, e intre 14.000-15.000, e totusi masina cu care s-a circulat mult in RO. 16.000 e exagerat. la banii astia gasesti e39, aproape full. si mai ceva. pune-ti si ornamentele nichelate de la usi, nu doar coama, asa pare incompleta.

matusa-mea si-a vandut 318d din 2003 cu 120.000 km, din care 20.000 facuti in ro, nu avea piele, dar avea unele extrase ce-ti lipsesc tie, cu vreo 12.000. si asta anu' trecut.

Link to comment
Share on other sites

un pret realist, e intre 14.000-15.000, e totusi masina cu care s-a circulat mult in RO.  16.000 e exagerat.  la banii astia gasesti e39, aproape full.    si mai ceva. pune-ti si ornamentele nichelate de la usi, nu doar coama, asa pare incompleta.

matusa-mea si-a vandut 318d din 2003 cu 120.000 km, din care 20.000 facuti in ro, nu avea piele, dar avea unele extrase ce-ti lipsesc tie, cu vreo 12.000.  si asta anu' trecut.

235922[/snapback]

 

 

de acord cu tine in privinta lipsei ornamentului de jos la nivelul geamurilor si intradevar cred ca conteaza mai mult cati km are rulati in Romania decat nr.total;

intrebare:cum de seria 3 e46 are preturi second aprox. egale cu 5 e39(la ani de fabricatie asemanatori)?nu ca as avea ceva impotriva dar cred ca 5 ar trebui sa fie mai scump ca 3 precum 7 ar trebui sa fie mai scump decat 5.

Link to comment
Share on other sites

ai perfecta dreptate. in timp ce seria 5 e39 destul de bun se vinde cu 15-16k, e aiurea ca si clasa mai mica sa se vanda cu aceiasi bani. cred ca asta se datoreaza in mare parte uzurii morale. BMW a scos tot timpul prima oare clasa mare, pe urma clasa medie, si de abia dupa aceea clasa mica. in timp ce e39 a aparut in 96 corespondentul ca generatie, dar clasa mai mica (e46), a aparut mai tarziu, in 98, deci automat fiind un model mai nou, e mai scump. eu cred ca asta e mentalitatea, se poate sa n-am dreptate.....

 

intre seria 7 si seria 3 "aceeasi generatie", e diferenta de 4 ani '94-'98

 

la fel si acuma, prima data a aparut seria 7 e65, dupa aceea seria 5 e60 si ultimul a fost seria 3 e90....

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.