Jump to content

Pot sa fiu fericit?


c3rcool

Recommended Posts

nu te supara...tot respectu pt E92 dar alalat e un trabant

 

 

 

 

pai pt asta ma supar.si pt ce se intampla pe forumu asta ,in loc sa fim uniti ne intepam de parca nu am avea loc unu de altu.oricum eu o sa dispar incetisor de pe forum ca nu mi mai gasesc rostul si nici locul.si inca mai iiubesc pe cineva de pe forumu asta :blink:((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest IulianE
uite si un "trabant" de la audi. parca are mai mult stil bmw-u nu ? hai sa suntem kit acuma :)

239621[/snapback]

fratioare crezi ca ma atingi daca zici de Audi? :blink: :) :) esti copil

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
macar un pic tot tre sa te atinga .. :blink:

239676[/snapback]

daca era tata actionar majoritar la Audi poate...dar nici asa ca aveam destui bani ca sa mi se rupa de absolut orice.

si sincer mai mult imi place Mercedes decat Audi...si poi BMW

Link to comment
Share on other sites

nu mai am Audi de vreo 3 luni :blink:

si daca aveam lastun si daca aveam rolls tot aceeasi parere o aveam...Eu nu am sentimente pt o marca anume...imi plac masinile care imi indeplinesc anumite criterii(INDIFERENT DE MARCA).

Deocamdata conduc un Santa Fe

239581[/snapback]

 

Ce le-as mai spune eu celor ca tine.... Dar e ok! Fiecare vede ce vrea in acest topic. Eu unul il felicit pe initiator pentru mica sa "colectie" , istorie multa si pura. Apropos, forumul este pentru cei dedicati acestei marci, poate ar trebui sa existe si un forum al..... simplilor posesori...fara sentimente. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Ce le-as mai spune eu celor ca tine....  Dar e ok! Fiecare vede ce vrea in acest topic. Eu unul il felicit pe initiator pentru mica sa "colectie" , istorie multa si pura. Apropos, forumul este pentru cei dedicati acestei marci, poate ar trebui sa existe si un forum al..... simplilor posesori...fara sentimente. :blink:  :)

239891[/snapback]

a mai incercat cristiion....nu a mers

esti total inutil

parererile tale despre ce ar trebui sa existe sau nu aici sunt total nesemnificative.

Avem un singur Dumnezeu....Romulus

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

si mie mi-ar place mercedes daca nu ar fi condus de rromi, tarani si arabi. am respect pentru marca dar o evit. audi e pur si simplu "naspa". singura calitate e ca nu face atatea victime din cauza tractiunii fata. bmw in schimb creeaza cele mai multe pasiuni si din ce am vazut eu chiar si acuma cand RS4 fuge mai bine ca M3-u vechi lumea ar alege tot M3. motive sunt multe .. e mult mai frumos, are mai multa traditie in spate si mai e ceva .. ceva ce nimeni nu poate explica.
Link to comment
Share on other sites

Cred aca tevatura jalnica ce s-a iscat este in mare parte vina noastra. Cel mai bun mod de a izola persoanele nedorite aici este sa nu fie bagate in seama. Mediul internetului este foarte eficace in acest sens pentru ca aicea nu ne poate inoportuna nimeni zbierind si devenind violent asa cum se poate intimpla pe strada. Hai sa folosim metoda asta. Lasati-i sa vorbeasca singuri, pina la urma vor pricepe ca prezenta lor e de prisos. Si poate ca si moderatorii ar putea sa ajute un pic sa canalizam lucrurile pe un fagas mai normal.
Link to comment
Share on other sites

eu c sa mai zic??? faza cu trabantul e naspa...1502 imi este mai draga decat orice masina p care, si orice mi-as lua nu s compara cu 1502 pt ca am muncit cu mainile mele 3 ani la ea. asta-i treaba sunt lucruri care nu se cumpara cu bani indiferent d suma
Link to comment
Share on other sites

Topicul asta imi aminteste de un forum unde nu ai voie sa postezi decit chestii pe care le-ai facut nu ce ai de gind sa faci. Probabil ca au trecut si altii prin experienta subiectelor de genul ce planuri, vise, samd, ne facem pentru viitor, si au ajuns la concluzia ca asemenea teme se preteaza prea mult la speculatii ca sa nu esueze tragic in controverse sterile si ofensele asociate. Asa cum spunea Caragiale, prea multe vorbe mari, si ai sansa sa te trezesti ca ti-a tras cineva scaunul de sub fund.

 

Si pentru propietarul masinii, vezi-ti de BMW-ul tau, ca merita sa fii fericit pentru asa ceva, nu e nici un dubiu (stiu ca intrebarea ta e retorica, probabil de aceea cineva a luat-o ca o provocare). Sper sa fie din ce in ce mai multe si mai bune in RO. Si daca mai e nevoie sa vedem de ce, am primit de la un amic un video cu un 2002, dar nu intra aici ca are peste 2mega, poate vrea cineva sa il posteze, da-ti-mi pm si vi-l trimit pe email. Nu l-am gasit pe net, si nu stiu de unde provine.

Edited by blue charon
Link to comment
Share on other sites

Topicul asta imi aminteste de un forum unde nu ai voie sa postezi decit chestii pe care le-ai facut nu ce ai de gind sa faci. Probabil ca au trecut si altii prin experienta subiectelor de genul ce planuri, vise, samd, ne facem pentru viitor, si au ajuns la concluzia ca asemenea teme se preteaza prea mult la speculatii ca sa nu esueze tragic in controverse sterile si ofensele asociate.

nu ar trebui sa-ti aminteasca de asa ceva...o astfel de interventie e benefica la modul ca-ti constientizezi pasiunea, iar sentimentele ce o anima revin in valuri...priveste parte buna: te-ai mai uitat inca o data in tine

Link to comment
Share on other sites

c3cool nu am putut sa nu ma enervez in locul tau .imi pare rau ca ma enervez asa tare pt masina ta.dar eu stiu cum e ,si stiu ce masina ai.eu muncesc intr una la aia rosie a mea.parca nu se mai termina si de cate ori fac ceva parca merge spre mai bine.aia alba nu mai zic am mai vopsit o 1 acum 4 5 ani acuma este din nou la vopsit motorul facut cestii nebunii.deci nu poti sa razi de un om care si mananca viata sa faca o masina frumoasa sa i redea frumusetea .eu cel putin nu pot sa nu ma enervez cand vad ca rade cineva de asa ceva
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.