Jump to content

E normal?


bmb192002

Recommended Posts

Aveti idee la cat ajunge un radiator pt mine??

M-am oprit la un magazin si mi-a dat un pret de era sa cad ....12 bulioane

28845[/snapback]

Radiator de urs(mare) pe mine m-a dus pe la 200E la E34 nu stiu cat ar trebui sa fie dar pretul cred ca e cam mare,undeva la 8-10 mil ar fi pretul corect.Ai aer conditionat pe masina?Ar fi bine mai intai sa imprumuti un vascocuplaj de la cineva si sa faci cateva zile proba cu el.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aveti idee la cat ajunge un radiator pt mine??

M-am oprit la un magazin si mi-a dat un pret de era sa cad ....12 bulioane

28845[/snapback]

 

 

dar, daca problema este lipsa busonului original, nu poti sa il cumperi doar pe ala? ai incercat la augsburg? eu am luat de la ei diverse piese, pana acum, si mi s-au parut ok preturile. acum astept sa-mi vina un buson pentru benzina (care a fost furat saptamana asta :blink: ). a fost 400.000 cu tot cu tva, in conditiile in care unul de dacie este 250.000...

Link to comment
Share on other sites

Radiator de urs(mare) pe mine m-a dus pe la 200E la E34 nu stiu cat ar trebui sa fie dar pretul cred ca e cam mare,undeva la 8-10 mil ar fi pretul corect.Ai aer conditionat pe masina?Ar fi bine mai intai sa imprumuti un vascocuplaj de la cineva si sa faci cateva zile proba cu el.

28848[/snapback]

Ideea e ca oricum vreau sa-l schimb ca arata in ultimul hal...s-a modificat la modul ca nu mai e drept si s-a indoit in sus, fagurele s-a mancat nu stiu de la ce ,am o celula anulata si lipita cu poxipol,busonul de la vasul de apa este un capac de la alta masina(adica o mare tiganie)

La meteor gasisem la 7.5 miloane si mi se pare o prea mare diferenta intre 2 magazine

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca oricum vreau sa-l schimb ca arata in ultimul hal...s-a modificat la modul ca nu mai e drept si s-a indoit in sus, fagurele s-a mancat nu stiu de la ce ,am o celula anulata si lipita cu poxipol,busonul de la vasul de apa este un capac de la alta masina(adica o mare tiganie)

La meteor gasisem la 7.5 miloane si mi se pare o prea mare diferenta intre 2 magazine

28853[/snapback]

Pai de la meteor l-am luat si eu :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.