Jump to content

Noua achizitie


alex 83

Recommended Posts

Geamuri electrice pe spate chiar nu intentionez sa ii pun.Cum am zis mult,prea complicat si nici nu merita :twoup:

 

@io's O sa iau si volan,dar mai astept un pic :D

 

@FANATIC Am gasit ornamentele alea pt praguri la 200euro pe ebay.Nu e cam mult? :twoup:

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da stiu, am dat 100 ron pe 2 seturi si mai dadeam 50 dar nu mai erau. asa ca am pus doar pe fata, ca pt fata imi trebuie 2 seturi ca am 2 becuri pe un far de semnalizare.

azi eram intamplator pe acolo si intreb daca au becuri si cica DA, intreb cat costa si zic 14 ron. iau 2 bucati.

e cam acelasi lucru, dar e mai ieftin si ... SE GASESC :twoup:

n-am ce poze sa pun, tot un drac sunt. sunt de calitate oricum , am luat niste manele de la o firma de tuning cu 5 ron erau niste tiganii de becuri ca nici nu se vedea cand dadeam semnal

asa ca mergi pe ele sunt bune. adica astea de la bmw in ETK le-am gasit ;P

Link to comment
Share on other sites

Sa vezi cand o sa se cojeasca :twoup: o sa zici ca ai becuri clare !

Tin minte ca am intrebat o data pe la turcii aia de pe Mihai Bravu daca au si imediat a scos unu un spray cu vopsea si l-a facut Silver :twoup:

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

las ca am luat eu manele alea de la tuning si ma bucuram ca ce ieftine erau, le-am pus pe masina dau semnal si abia se vedea semnalul. cand sa le scot sa le arunc ce crezi ca se intampla, cade cromul de pe ele si raman cu becul silver in mana.

in viata ma feresc de lucrurle chinezesti turcesti si italienesti :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.