Jump to content

Stie cineva automobilul asta?


nik_romania

Recommended Posts

bine ma , dati banii pe pielea aia , pe xenon atunci :blink: masina de an 2000

242035[/snapback]

 

 

hai ma ca nu e chiar asa de rea. e totusi coupe, si are ceva extrase..... nu e nici ieftina, dar nici scumpa... cam asta e pretul...

Link to comment
Share on other sites

Masina din cate stiu eu a fost adusa de o persoana din Targu Mures. A aparut de mai multe ori pe autovit la vanzare. In una din dati am vorbit chiar cu proprietarul (undeva pe la sfarsitul lui 2005 daca nu ma insel) insa atunci depasea suma pe care o aveam alocat apentru masina. A vandut-o unei persoane din Cluj - din cate imi amintesc pentru ca, am vazut masina de mai multe ori in Bucuresti si acum este tot pe numere de Cluj. S-ar putea sa ma insel, s-ar putea sa nu ma insel. Inca ceva: cand o vindea tipul din Targu Mures avea alte jante.

Oricum frumusica masina insa, nu stiu cat de muncita este!

Link to comment
Share on other sites

nu are navi deloc.a schimbat cass intre timp.Si pretul e cam fix.Nu e piele e imitatie

242033[/snapback]

 

cum ma e imitatie?

si jegosu anunta ca e piele?

 

whattafu**? nu de alta da si eu ma gandisem la ea si daca nu avea automata aia chiar mergeam sa o vad

Link to comment
Share on other sites

nu ma prea pricep la preturi pt ca nu m-a interesat modelul dar nu e scump??? de ce ai dat atatia bani pe o masina din 2001 fara dotari iesite din comun? e normal pretul sau glumeati mai sus cand ati zis ca e moca?
Link to comment
Share on other sites

Pai dup-aia vine unu si cere 14.000 pe un 320d din 2001, fara facelift si EXTRA FULL (asta insemnand comenzi pe volan si atat) si zice lumea ca e corect pretul. Crezand ca aia e piele si masina fabricatie 2001, mie personal mi s-a parut ieftina. Asta in sensul in care ceea ce cere omul pe masina nu e deplasat (ca in 95% din cazuri). Probabil mai negociezi un pic si ajungi la pretul corect cu care s-ar da asa ceva. Acu un an am vrut sa iau asa ceva, fara piele, fara xenon si s-a vandut masina in 2 zile la 15k. Deci...
Link to comment
Share on other sites

:blink:

cum ma e imitatie?

si jegosu anunta ca e piele?

 

whattafu**?  nu de alta da si eu ma gandisem la ea si daca nu avea automata aia chiar mergeam sa o vad

242053[/snapback]

URATA culoarea la piele..

nu e pe gustul meu deloc negru cu rosu :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

io cunosc masina,merge si arata impecabil,masina este 2001 curat!!!

e motorul de 170 cp,de 2200 cmc.

naigatie are dar mica,si e stricata din cate stiu eu.o navi mica mica nu e mai mult de 200 eur din cate stiu eu,daca asta ar fi un impediment in cumpararea masinii.

masina e ok,iar soferul e ponderat,nu omoara masina deloc,e cuminte in trafic

Link to comment
Share on other sites

@costa:nu mai iti da cu parerea despre oameni daca nu ii cunosti,asta referitor la faptul ca ai spus ca e jegos .il cunosc si e un tip foarte curat si ingrijit,care are un cupeu cu PIELE!!!!!

daca eram moderator,te usuiam de pe forumul asta unde lumea vorbeste civilizat!

sint convins ca baiatul ala e mai curat ca tine!!!

faptul ca el nu mai are navigatia aia mica mica in bord ,asta nu inseamna ca el e un escroc,care minte pe cineva.o are,dar nu fuctioneaza.ce ati fi vrut ,sa nu aibe nimik in bord,sa mearga fara muzica??io cred ca e multa invidie in glasul acelor carcotasi care din lipsa de ocpuatie cauta cusururi masinilor altora.omu ce a scris in anunt aia vinde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.