Jump to content

Stie cineva automobilul asta?


nik_romania

Recommended Posts

nu are navi deloc.a schimbat cass intre timp.Si pretul e cam fix.Nu e piele e imitatie

242033[/snapback]

 

nu EU am zis ca nu e piele. eu doar am facut o constatare. daca te uitai atent vedeai ca am zis ca eram si eu interesat de masina. m-a deranjat cutia.

 

@costa:nu mai iti da cu parerea despre oameni daca nu ii cunosti,asta referitor la faptul ca ai spus ca e jegos .il cunosc si e un tip foarte curat si ingrijit,care are un cupeu cu PIELE!!!!!

daca eram moderator,te usuiam de pe forumul asta unde lumea vorbeste civilizat!

sint convins ca baiatul ala e mai curat ca tine!!!

faptul ca el nu mai are navigatia aia mica mica in bord ,asta nu inseamna ca el e un escroc,care minte pe cineva.o are,dar nu fuctioneaza.ce ati fi vrut ,sa nu aibe nimik in bord,sa mearga fara muzica??io cred ca e multa invidie in glasul acelor carcotasi care din lipsa de ocpuatie cauta cusururi masinilor altora.omu ce a scris in anunt aia vinde.

247438[/snapback]

 

eu zic sa o lasi mai moale. nu vrei nici tu nici amicu tau sa existe comentarii, "usuiti-va" amandoi (vb ta mestere :) ) pe autovit.

si nu comenta tu asupra curatenei mele... ok? sau hai sa ne intalnim sa vedem care e mai "curat"

oricum termenul de "jegos" nu se referea la murdaria fizica ci la cea a caracterului. cuvantul folosit de mine trebuia sa iti dea de inteles ca omu una are si alta afima ca are. din pacate eu m-am luat dupa altul si este posibil sa fi gresit. mea culpa. da deh limba asta e grea pt cei ce abia au reusit sa dea un amarat de bac. nu de alta dar din replica ta se vede ca nu prea le ai cu subtilitatile limbii romane.

 

p.s vrei sa fi "moderator" si in viata reala? sa vezi daca te tine sa ma "usuiesti" si acolo? daca da da-mi un PM si iti spun locurile in care ma gasesti. :blink:

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

@costa:una e sa faci comentarii ,alta e sa spui despre o persoana care nu o cunosti ca e "jegoasa".asa ca tu ar cam trebui sa mai faci niste scoli ca sa realizezi aluziile mele...nu credeam ca trebuie sa ne scanam diplomele ca sa intram pe forumul asta.si nu am venit pe forumul asta direct de pe autovit,daca nu ma insel,sint mai vechi pe aici decat tine,asa ca iarasi ai gresit la comentariu..

nu continui aceasta discutie cu tine ,pt ca nu isi are sensul,dar forumu asta nu e marginea drumului sa iti dai cu parerea aiurea in tramvai,inducand oamenii in eroare..aici trebuie sa vorbesti cand stii exact despre ce e vorba.

ps :las-o mai moale cu amenintarile,o iei cam prea personal,puteai sa fii si GEORGE BUSH,tot reply ul ala ti-l dadeam pt ca tu chiar gresisei!!!

nu vreau sa fiu moderator,si chiar asta e viata reala,chiar daca tie ti se pare ca forumul asta e vreun sf

Link to comment
Share on other sites

chill out! :)

@c0sta: pe viitor, putina frana in exprimare...

248695[/snapback]

C0STA e ca un ardei cili.. nu-l simti la inceput si te ustura dupa, de numai sti ce sa ii faci..

:) :) :)

simpatic cum se agita el si cum se fraternizeaza cu unii cu altii sau se ia cu toata lumea la cearta pt ideile lui...omu are tarie de caracter si isi sustine ideile cum putini oameni au curajul sa o faca(intr-un stil barbar).. :blink:

Link to comment
Share on other sites

C0STA e ca un ardei cili.. nu-l simti la inceput si te ustura dupa, de numai sti ce sa ii faci..

:)  :)  :)

simpatic cum se agita el si cum se fraternizeaza cu unii cu altii sau se ia cu toata lumea la cearta pt ideile lui...omu are tarie de caracter si isi sustine ideile cum putini oameni au curajul sa o faca(intr-un stil barbar).. :blink:

249592[/snapback]

 

taticule, pt aceste fraze mestesugit compuse si pline de intelesuri, incep sa te iert un pic ca esti manelist la maxxxim.

 

tare. iti dau o bere kand ne vedem. apoi ne certam un pic? stil barbar sau nu... alegerea ta... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.