Jump to content

Jante 16"


costinlogin

Recommended Posts

Aaaa nu stiam ...merci de info ...cred ca mai curnad as fi vrut sa intreb daca au facut parte din modelele cu care se putea cumpara un BMW de nou sper ca intelegeti ce vreau sa spun , adica facute pentru BMW ...oricum trebuie sa le dau pe ale mele de 15" mai intai ...ufff
Link to comment
Share on other sites

Va rog o parere cam cat merita modelul asta de jante (fara cauciucuri).

250195[/snapback]

 

daca sunt turcesti nu merita nici sa te gandesti ca le-ai cumpara :blink:

Link to comment
Share on other sites

pai vezi intai ce scrie pe ele.

dar 995 sunt aluett, daca e asa sunt ok

 

OT

si chiar daca sunt turcesti, exista mari diferente intre producatorii turci in functie de beneficiar si pretul produsului.

daca cineva crede ca BBS, BREYTON, MOMO, KESKIN, OZ si restul producatorilor consacrati fac jantele in Germania, Italia sau UK sper sa nu fie dezamagit cand va afla ca se fac in Turcia, India, Polonia, Ungaria etc :blink:

Link to comment
Share on other sites

pai vezi intai ce scrie pe ele.

dar 995 sunt aluett, daca e asa sunt ok

 

OT

si chiar daca sunt turcesti, exista mari diferente intre producatorii turci in functie de beneficiar si pretul produsului.

daca cineva crede ca BBS,  BREYTON, MOMO, KESKIN, OZ si restul producatorilor consacrati fac jantele in Germania, Italia sau UK sper sa nu fie dezamagit cand va afla ca se fac in Turcia, India, Polonia, Ungaria etc :)

250449[/snapback]

Parerea mea este sa nu generalizezi......exista si jante facute in tarile de origine ale brand-ului, ce spui tu cu turcismele acelea sunt francize...asa cum are borla in Pitesti :blink:

Ex: aceste jante momo sunt de la mama lor, sunt facute special pentru tipul de prindere de la seria 5 BMW :)

Edited by cristianiorga22
Link to comment
Share on other sites

nu generalizez, dar e la fel cum are Continental fabrici in Cehia si Ungaria, cum se fabrica Audi TT in Ungaria si cum probabil jantele MOMO de la mama lor sunt facute de vreo cativa ani pe undeva prin Malaesia

 

OT

prdusele DIESEL, CATERPILAR, ESPRIT , UNITED COLORS OF BENETON in UK au eticheta Made in Romania sau Made in Turkey.

100% in RO le vai gasi mult mai scumpe si cu eticheta Made in England

:blink:

Link to comment
Share on other sites

nu generalizez, dar e la fel cum are Continental fabrici in Cehia si Ungaria, cum se fabrica Audi TT in Ungaria si cum probabil jantele MOMO de la mama lor sunt facute de vreo cativa ani pe undeva prin Malaesia

 

OT

prdusele DIESEL, CATERPILAR, ESPRIT , UNITED COLORS OF BENETON in UK au eticheta Made in Romania sau Made in Turkey.

100% in RO le vai gasi mult mai scumpe si cu eticheta Made in England

:)

250717[/snapback]

Eu am avut o singura rugaminte sa nu generalizezi.....doarece deziNformezi :blink: , EXISTA SI PRODUSE FABRICATE IN TARILE DE ORIGINE ALE BRAND-ULUI RESPECTIV

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.