Jump to content

evacuare pe un benzinar e 46 modificata


silver84

Recommended Posts

Se poate modifica evacuarea fara sa scot catalizatoru?o toba finala ar face zgomot,sau un final de toba ar face sa urle mai tare?Am un prieten cu un ursulet pe benzina si cand ii da ture in sarcina de ti se face "pielea gaina" de la zgomot...cunoasteti senzatia?Ce m-ati sfatui sa o fac si eu sa "urle" :blink: Edited by silver84
Link to comment
Share on other sites

Se poate modifica evacuarea fara sa scot catalizatoru?o toba finala ar face zgomot,sau un final de toba ar face sa urle mai tare?Am un prieten cu un ursulet  pe benzina  si cand ii da ture in sarcina de ti se face "pielea  gaina" de la zgomot...cunoasteti  senzatia?Ce m-ati sfatui sa o fac si eu sa "urle" :blink:

251212[/snapback]

 

 

Cunosc senzatia :) !! Am un vecin care are Logan si ia schimbat toba finala, si nu imi venea sa cred ca un motor de 1.4 poate sa sune asa! Parerea mea ar fi ca o toba finala ar fi de ajuns sa obtii ce iti doresti ! Asta daca nu ai in gand sa schimbi toata linia :)

Link to comment
Share on other sites

Cunosc senzatia  :) !! Am un vecin care are Logan si ia schimbat toba finala, si nu imi venea sa cred ca un motor de 1.4 poate sa sune asa! Parerea mea ar fi ca o toba finala ar fi de ajuns sa obtii ce iti doresti ! Asta daca nu ai in gand sa schimbi toata linia  :blink:

251248[/snapback]

Idem zic shi eu :)

Link to comment
Share on other sites

Cunosc senzatia  :) !! Am un vecin care are Logan si ia schimbat toba finala, si nu imi venea sa cred ca un motor de 1.4 poate sa sune asa! Parerea mea ar fi ca o toba finala ar fi de ajuns sa obtii ce iti doresti ! Asta daca nu ai in gand sa schimbi toata linia  :blink:

251248[/snapback]

Si ia zi-mi cum fuge ...

A mea scoate un sunet atat de placut ... e linistita ca o pisicuta ... si pun pariu ca Logdanul vecinului la fel ca inainte fuge ....

Sunetu conteaza mai putin fratilor ... conteaza cum fugeeeee

Link to comment
Share on other sites

Si ia zi-mi cum fuge ...

A mea scoate un sunet atat de placut ... e linistita ca o pisicuta ... si pun pariu ca Logdanul vecinului la fel ca inainte fuge ....

Sunetu conteaza mai putin fratilor ... conteaza cum fugeeeee

253006[/snapback]

 

Bineinteles ca performantele au ramas aceleasi!In schimb la cum face un Logan normal comparativ cu o toba finala,eu as opta pt toba finala!La BMW e alta poveste: daca vrei sa auzi zgomotul adevarat al motorului nu schimbi nimic, iar daca vrei "galagie" mai mare pui toba! Acum fiecare alege dupa cum ii place mai mult :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.