Jump to content

Antifurtul de la roti


bogdans17

Recommended Posts

Acum 2 zile am achizitionat un Bmw seria 3 din Germania cu antifurt la roti dar nu stiu cum am facut si l-am pierdut. Ce pot sa fac ?

251874[/snapback]

Pai nu prea am idee.Din auzite cica ar merge gaurit prezonu` .Cica ar exista shi alte metode.Eu atat am auzit de la cineva care tot asha l-a pierdut.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Pai si daca pana ajung la Bucuresti fac pana ? Nu pot sa le trimit niste acte ceva si ei sa il trimita ? Trebuie sa ajung neaprat cu masina acolo ? Ca asa am o varianta cu cheie de bara de Skoda Superb dar nu stiu cat de buna e

251894[/snapback]

nu prea sunt de acord cu folosirea altei chei - daca strici surubul de la roata!!!

vezi u ......! antifurtul ala e de vreo 3-4-5-6 tipuri difera de la o masina la alta dar mai ales de la o marca la alta!!

daca ai tubeles nu cred ca o sa ai probleme pana la BUc, dar incearca un mail la AB, sau un tel ceva

BAfta!

Link to comment
Share on other sites

Pai si daca pana ajung la Bucuresti fac pana ? Nu pot sa le trimit niste acte ceva si ei sa il trimita ? Trebuie sa ajung neaprat cu masina acolo ? Ca asa am o varianta cu cheie de bara de Skoda Superb dar nu stiu cat de buna e

251894[/snapback]

 

Codul antifurtului nu poate fi gasit cu ajutorul seriei de caroserie.Sunt aprox 30 de tipuri la modelele mai vechi de BMW, deci trebuie verificat.

 

Nu stiu ce model ai, daca ai cel cu cheie se distruge relativ usor, si nici nu cred ca poate fi gasit ce model era.

Daca ai modelul ca cel din poza mergi la BMW si afla codul.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...786&hg=36&fg=25

Link to comment
Share on other sites

Codul antifurtului nu poate fi gasit cu ajutorul seriei de caroserie.Sunt aprox 30 de tipuri la modelele mai vechi de BMW, deci trebuie verificat.

 

Nu stiu ce model ai, daca ai cel cu cheie se distruge relativ usor, si nici nu cred ca poate fi gasit ce model era.

Daca ai modelul ca cel din poza mergi la BMW si afla codul.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...786&hg=36&fg=25

251967[/snapback]

 

Arata ca cel din imagine, nu stiu daca este identic, dar mai bine fac maine o poza si o atasez ca sa fiu sigur

Link to comment
Share on other sites

Pai si daca pana ajung la Bucuresti fac pana ?

251894[/snapback]

 

Completeaza si tu la profil locatia, daca vrei sa primesti raspunsuri cat de cat avizate... Poate cineva din zona ta te poate ajuta.

 

Si ca sa fie totul perfect, baga si modelul masinii in semnatura! Si atunci totul o sa fie mai limpede. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.