Jump to content

COTIERA FATA E46


fannne

Recommended Posts

Sunt o gramada, cotiera e optionala si multi nu au considerat ca au nevoie de ea. Deci e nu e nimic ciudat, daca nu ai poti sa ti-o comanzi si se monteaza foarte usor.

254695[/snapback]

merci dar ai idee cat costa si dak se gaseste la dezmembrari k la bavaria nu imi arde sa o platesc

Link to comment
Share on other sites

va rog sa mi spuneti dak stiti dak a vazut cineva vreaun  e46 fara cotiera pt sofer deasupra franei de mana. e vorba de un model 318d din 2004 kre nu are si mi se pare ciudat. Multumesc

254685[/snapback]

 

Eu am 318d din decembrie 2002 si nu are... dar sunt f multumit asa cum este...

:)

La un moment dat imi venise si mie pandaliile sa imi pun cotiera.. dar am inteles ca e mai complicat.. ca si rama aia de dedesupt trebuie schimbata... si m-am potolit...

:blink:

Link to comment
Share on other sites

la fel si eu :) :) :)

 

sincer acum ca m-am obisnuit cu ea ... sincer merita sa va montati daca nu aveti, nu gasesc nici un punct slab in a avea cotiera ... plus ca daca din cine stie ce motiv ... seara ... de exemplu ... ai nevoie de spatiu ... o poti ridica ...pe ea pe cotiera :blink: :D :) :) :D glumesc

Link to comment
Share on other sites

Pai sa isi puna fannne si sa ne spuna si noua cum? cat? etc.... :blink:

255344[/snapback]

am sunat la bavaria si costa in jur de 6 7 mil in functie de tapiterie model etc, va zice exact daca dati seria de sasiu, in banii astia intra si suportul ala de plastic (calul) pt ca se schimba cu totul, vine intr o sapt pe comanda ca nu au pe stoc ,cu 50% avans, va mai dau detalii dupa ce aduc maisina din germania si o montez :)

Edited by fannne
Link to comment
Share on other sites

dpdv al meu isi merita si ultimul cent daca nu ai.

din fericire a mea are (si fata si spate) si nu cred ca m-as mai simti atat de bine la volan fara ea.... bine mie imi si place sa conduc putin aiurea - sunt lasat pe partea dreapta cu tot corpul - probabil ca imi doresc sa am un McLaren F1 cu volanul pe mijloc :blink:

Link to comment
Share on other sites

dpdv al meu isi merita si ultimul cent daca nu ai.

din fericire a mea are (si fata si spate) si nu cred ca m-as mai simti atat de bine la volan fara ea.... bine mie imi si place sa conduc putin aiurea - sunt lasat pe partea dreapta cu tot corpul - probabil ca imi doresc sa am un McLaren F1 cu volanul pe mijloc :)

257587[/snapback]

 

 

Asa conduc fitosii si basinosii :blink:

Link to comment
Share on other sites

Asa conduc fitosii si basinosii  :)

257658[/snapback]

 

 

:blink: da ma sigur. asa conduc de cand ma stiu. este o pozitie extrem de relaxanta pt mine. si ce basini si fitze in prima mea masina? (o dacie evident). sau si acolo puteam sa am basini si fitze.

grow up.

 

LE: ciupanezule ai uitat sa spui cand se pun ochelarii de soare... mai exact dupa lasarea intunericului si in acelasi timp maneaua la maxxxim

Edited by c0sta
Link to comment
Share on other sites

:) da ma sigur. asa conduc de cand ma stiu. este o pozitie extrem de relaxanta pt mine. si ce basini si fitze in prima mea masina? (o dacie evident). sau si acolo puteam sa am basini si fitze.

grow up.

257662[/snapback]

 

Nu stiu cum de te mai suporti, relaxat si in BMW :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum de te mai suporti, relaxat si in BMW  :blink:

257665[/snapback]

 

in curand am sa ma asifixiez de la cata relaxare am... noroc cu trapa ca se mai curata aerul.

 

de aia nu putetzi trai voi ma. ca stau eu intr-o rana la volan. gusterilor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.