Jump to content

cam cat ar face acest bmw?


lup

Recommended Posts

E clar ca ai mers la viata ta numai cu M3 si cu avoinu' de iti permiti sa zici ca 316 e lesinat.

Nu o fi ea cea mai rapida masina din lume dar sa spui de un BMW ca e lesinat, chiar si la 105cp e un pic cam in neregula

257944[/snapback]

Asta e adevaru 316i cel mai lesinat bmw-u,nu vezi ca are si km multi mai e si chel maxim 8k as da pe el

Link to comment
Share on other sites

Asta e adevaru 316i cel mai lesinat bmw-u,nu vezi ca are si km multi mai e si chel maxim 8k as da pe el

258094[/snapback]

 

ba tata da tu esti chiar taran.In primul rand nu vreau sa o vand ma gandeam si eu cam cat as lua pe ea iar apoi am impresia ca tu ai in garaj un Logan de 1.4 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Te inseli... lucian1 are un Trabant de 26 de CP de care e mandru ca face Dacia sau cel putin asta scria in semnatura lui pana acum ceva zile.  :D

258217[/snapback]

:) :) :blink: :) :) :) Ce uameni

Link to comment
Share on other sites

ba tata da tu esti chiar taran.In primul rand nu vreau sa o vand ma gandeam si eu cam cat as lua pe ea iar apoi am impresia ca tu ai in garaj un Logan de 1.4 :)

258205[/snapback]

momentan am in garaj un trabant de care sunt mandru :)

pana acum ceva timp am avut doar niste masini banale...E39 530i si d :blink:

Dar 316-ele tau tot lesinat ramane! :)

Edited by lucian1
Link to comment
Share on other sites

bai lucian din cate vad lumea pe aici crede ca minti puternic de tot.

258297[/snapback]

 

lumeeee hai sa ne luam trabant daca omul acesta a vandut bmw-urile si si-a luat trabant inseamna ca e super masina! :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

316i e ok pentru multa lume, soferi linistiti, fete... oameni care n-au nevoie de sportivitate si care folosesc mai mult in oras masina dar nu au banii de 318/320d. nu s-a pus niciodata problema sportivitatii la masinile cu cel mai mic motor din gama.
Link to comment
Share on other sites

si pe la ce pret l-ai gasit ? ti convine sa dai asta cu 8-9k ?

258527[/snapback]

 

16500 si nu as da masina mea cu 8000 findca stiu ce tin in curte.Oricum nu am bani de schimb mai astept un an si atunci tot 330 imi iau ca imi place prea mult modelul :blink:

Link to comment
Share on other sites

16500 si nu as da masina mea cu 8000 findca stiu ce tin in curte.Oricum nu am bani de schimb mai astept un an si atunci tot 330 imi iau ca imi place prea mult modelul :blink:

258618[/snapback]

 

9k zic si eu , arata bine masina! Dar de la 316 la 330 ii ceva diferenta :) (ma refer la motor,CP) mare salt faci :) Bafta

Link to comment
Share on other sites

Deci din ce am citit si vazut pe acest topic, eu o incadrez in minim 8.500 si maxim maxim 10.000 de euro :blink: . Bafta in viitoarea achizitie, cred ca acum la 330d te gandesti :) Edited by aleXpeed
Link to comment
Share on other sites

Deci din ce am citit si vazut pe acest topic, eu o incadrez in minim 8.500 si maxim maxim 10.000 de euro :blink: . Bafta in viitoarea achizitie, cred ca acum la 330d te gandesti :)

258635[/snapback]

 

 

DA E VIS PT MINE

Link to comment
Share on other sites

316i e ok pentru multa lume, soferi linistiti, fete... oameni care n-au nevoie de sportivitate si care folosesc mai mult in oras masina dar nu au banii de 318/320d. nu s-a pus niciodata problema sportivitatii la masinile cu cel mai mic motor din gama.

258543[/snapback]

 

 

Cel mai la obiect comment de pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.