Jump to content

M140i F21 MT RWD


PzKpfW

Recommended Posts

Se vinde M140i F21 (prezentat pe acest topic).

Câteva detalii relevante:

  • Motor B58, 340cp (probabil puțin mai mult), 500Nm, manuală, tracțiune spate
  • Import Germania pe la 26.000km și înmatriculat pe persoană fizică
  • 57.000km cu istoric service la Automobile Bavaria
  • Evacuare completă custom (downpipe 200 celule, intermediară, finală cu tips de carbon)
  • Fără tuning sau soft
  • Fără incident sau accident
  • Culoare originală Estoril-blau metallic, fără revopsiri, fără polish
  • Parcată cvasi-exclusiv în garaj
  • 3 seturi de roți (jante aliaj pe 18" cu gume și senzori RDK), două cu gume de vară, unul cu gume de iarnă și 2 seturi de capace roți
  • Vine cu toate piesele originale care au fost înlocuite (grile, evacuare, downpipe, roți)
  • Se poate vedea și testa cu programare în București, zona Piața Romană

Anunțul complet, detaliat și cu multe poze, aici - https://www.autovit.ro/anunt/bmw-m1-m140i-ID7HcZ37.html

Pentru cei de pe forum, prețul este de 32.999€.

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2023 at 6:53 AM, PzKpfW said:

3 seturi de roți (jante aliaj pe 18" cu gume și senzori RDK), două cu gume de vară, unul cu gume de iarnă și 2 seturi de capace roți

Pun poze indicative și cu celalte două seturi de roți cu care vine mașina.

  • BMW M Style 436 (cu gume de vară, runflat, cu senzori RDK), 18 țoli, gunmetal gray.
    Sunt specifice M135i/235i și M140i/240i.

image.png.a0a4859cc5dd540b740607eb4bd6d077.png

  • BMW M Style 386 (cu gume de iarnă, cu senzori RDK), 18 țoli, argintiu.

image.png.476093ba878a9bbe3a41a18f4e672c2a.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mașina s-a vândut. A mai rămas doar un set de roți dacă este cineva intersat, ultimul de mai sus.

BMW M Style 386 (cu gume de iarnă și cu senzori), 18 țoli, argintiu. Indicativ, așa vin pe mașină:

image.png.cf32acbda9c5f426c49968069659e1a8.png image.png.5731b68c768e235c42c1608c278df441.png

Nu am poze reale (roțile stau într-un depozit la temperatură constantă) dar sunt impecabile.

image.png.57757793721dbcda0355d81f8ffeabbc.png image.png.af261e14ba5f249e82a5fdd6c140d68d.png

  • Love BMW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Si revine  la vanzare - https://www.olx.ro/d/oferta/vand-bmw-serie-1-m140i-IDhEZdZ.html?bs=olx_pro_listing

in principiu am nevoie de ceva bani care se vor duce spre casa. Am pus si ceva schimburi acolo sa scap de bosi , culmea e ca , chiar si asa am avut oferta asa ca am ajustat dupa anuntul 😄  mai am ceva lucruri in plus nemontate pe masina care nu sunt trecute pe acolo, pedale M , rear strut brace, powerflex inserts punte spate .

Stiu pretul e mare dar nu arde pentru moment nimic asa ca... 

  • Love BMW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.