Jump to content

BMW 520d xDrive G30 LCI Premium Selection


Ionuț_Cosmin

Recommended Posts

  • 1 month later...

  

On 9/27/2023 at 11:30 PM, CosminEU said:

Salut. Pretul a fost negociat?

Am cumparat si eu prin premium selection si nu au lasat deloc la pret. Cica e dat de AI in Euro + 1.5% pt conversia la RON. 
Masina era pe stock in RO sau au adus ei din DE. Cat a durat livrarea?

toate preturile sunt fixe pe bavariaused.com

livrarea difera de la masina la masina, de la cateva zile pana la 4 saptamani daca a intrat de curand pe stock masina si este din Germania.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Romulus said:

Sunt multe avantaje prin Bavaria Used. O sa povestesc experienta mea in curand.

Ar fi interesant de aflat mai multe detalii.

Eu astept de 5 saptamani, intram acusi in a 6-a. Rabdarea doare...

Daca pretul este fix, sunt curios maine 30 sept la ziua masinilor rulate, de discout-uri ofera? Sau doar o sapca 🙂

Surprinzator am facut o verificare la checkvin si acum 2 zile au facut revizia in Arad, deci masina a ajuns in RO, dar inca nu are RAR facut pe RO. ...

Acum la Bavaria toti sunt ocupati cu ziua de maine, nu prea dai de nimeni, si nici nu ma astept la multe pana nu se termina toata agitatia.

Edited by CosminEU
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CosminEU said:

Eu astept de 5 saptamani, intram acusi in a 6-a. Rabdarea doare...

Ce anume astepti? Da si tu detalii?

 

7 minutes ago, CosminEU said:

Acum la Bavaria toti sunt ocupati cu ziua de maine, nu prea dai de nimeni, si nici nu ma astept la multe pana nu se termina toata agitatia.

Nu cred ca ziua de maine e problema ci inchiderea de Q3. Sunt behaiti toti.

8 minutes ago, CosminEU said:

Surprinzator am facut o verificare la checkvin si acum 2 zile au facut revizia in Arad, deci masina a ajuns in RO, dar inca nu are RAR facut pe RO. ...

Eu abia am inceput azi asteptarea.

@CosminEU ti-am dat PM.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea era nimic altceva ce sa imi doresc... Cu xdrive nu am fost decis deloc si inclinam oricum spre spate doar... Berlina la fel... imi place mult sedan, dar e mai practic touring. Cu active steering sau adaptive steering sau air suspension, impuscam avioane... Nu stiu ce alte optiuni mi-as fi dorit.

Am mutat posturile in topic separat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.