Jump to content

Ce ziceti de anuntul asta?


Allex

Recommended Posts

Ma gandeam sa cump masina asta: http://www.autovit.ro/html/9/7/5/7/599757.php da astept si pareri de la voi. Eu zic ca pe langa "tuningul" pe care-l are mai e si pretul care pune un semn de intrebare :blink: . Posibil sa ma insel da... de ce o fi asa de ieftina? A... si inca ceva 318i e46 din cate stiu eu are 118CP. Inca nu am vb cu proprietaru'. Sa-l sun sa merg sa vad masina?
Link to comment
Share on other sites

eu am dat 8200 pe un 318i anul trecut,am fost incantat la inceput deoarece initial vroiam sa-mi iau o pisica tot 318i-am cumparato pentru ca nu aveam bani mai multi,stiam ca o sa aiba anumite probleme mecanice,dar am luato pentru ca era urmatorul model,eu ma mai pricep la mecanica si mi-am reparato singur,am mai bagat in masina vreo 2500 euro pe piese de schimb in afara de jante si cauciucuri.
Link to comment
Share on other sites

Masin pare in regula pretul e bun dar mai trebuie sa mai muncesti ceva la ia sa o aduci in stare originala :) (Trebuie despaduchiata)

264005[/snapback]

Ā 

Ā 

macar ai scheletul :blink:

Ā 

ps ..hai sa nu fim pesimisti ..daca-ti place masina mergi si fa-i un test ..etc ...asa in o poza nu vezi mare lucru ...pot fimulte motive pt care o masina poate fi ieftina ..(nevoie de bani urgenta , 3 masini in familie ..etc ..)

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

:) Tare asta cu "trebuie despaduchiata"; da ai dreptate si eu ma gandeam ca daca e s-o cump. am ceva de lucru la ea, da ma gandesc sa nu aibe si ceva probleme... :blink: Oricum eu o sa vb. cu proprietaru' si daca o mai are sa o vad zilele astea si va sopun ce am facut :)
Link to comment
Share on other sites

macar ai scheletulĀ  :)

Ā 

ps ..hai sa nuĀ  fim pesimisti ..daca-ti place masinaĀ  mergi si fa-i un test ..etc ...asa in o poza nu vezi mare lucru ...pot fimulte motive pt care o masinaĀ  poate fi ieftina ..(nevoie de baniĀ  urgenta , 3 masini in familie ..etc ..)

264007[/snapback]

Asa am sa fac o sa ma intalnesc cu omu' si sa fac un test la masina :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut, eu cred ca masina a avut accident ,deoareceĀ  grila din fata ,oglinzile nu sunt originale,si halogenele lipsesc.

Parerea mea e sa mai cauti.

267924[/snapback]

Oricum mi-a cam trecut de 318-le asta ca pe cine am intrebat mi-a zis ca e ceva in neregula cu el :blink: Asta fac acum, mai caut :) Mersi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.