Jump to content

si-a luat cineva asa ceva?


Adi_TM_330d

Recommended Posts

E vorba de toate 3 sau numai de cea de la portbagaj? (1.pleoapa/streasina de la luneta; 2.portbagajul; 3.partea de la spoiler) daca or mai fi si altele...

Am vazut, dar la un opel vectra...la bmw-uri nu am observat ceva asa aplecat spre spate...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MIE....mi se pare putin cam din topor..mult mai finut cu codita ai micuta care se aplica pe portbagaj...( ca la m3)

 

nu imi plac lucrurile mari pe care si le pun unii pe masini de genul aripi umflate de zici ca le-a batut o vijelie sau spoilare dalea imense puse pe capota porbagajului si cand vrei sa il deschizi iti cade in cap... :blink:

 

p.s. am vazut asa ceva la un 5-ar (e 34) ...foarte grotesc

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

ideea este ca nu esta portbagajul complet ca la CSL este un spoiler care se aplica pe portbagaj....si la 1/3 din pretul portbagajului complet....nici mie nu-mi plac eleroanele gen DTM..sub nicio forma...dar asta este intradevar un eleron misto...cel care este pe M3 este o "codita"...cu el sau fara nu se modifica nimic spectaculos din design-ul masinii...ar mai fi unul care ma incanta ..ca modelul atasat mai jos...
Link to comment
Share on other sites

este super si ca pret ...portbagajul de CSL este mult mai scump ..undeva la 1200 euro ..asta este 300 $...este eleron nu portbagaj complet...problema este modalitatea de plata si costul transportului...alt eleron pe care l-as monta este acesta.

SCUZE CA AM POSTAT DE 2 ORI...

Edited by karatemaster
Link to comment
Share on other sites

Cred ca va pot ajuta eu cu portbagaj CSL Style, nu eleron pt E46 Limousine. Cine e interesat discutam dupa 3 Septembrie pt ca Duminica plec in concediu.

 

Normal de tabla = 650 EURO

sau din Carbon = 100 EURO

 

Eleronul doar pot sa vi-l aduc la 300 EURO

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Depinde pe ce masina vrei sa il pui ... daca il pui pe un E46 Lim si nu ai si praguri si kit sport pe fata si spate ... il pui degeaba ... asta e parerea mea .... in poza acolo vad ca e pus pe un Coupe care are praguri si kit sport pe el si da destul de bine ... Good Luck ! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Cred ca va pot ajuta eu cu portbagaj CSL Style, nu eleron pt E46 Limousine. Cine e interesat discutam dupa 3 Septembrie pt ca Duminica plec in concediu.

 

Normal de tabla = 650 EURO

sau din Carbon = 100 EURO

 

Eleronul doar pot sa vi-l aduc la 300 EURO

274328[/snapback]

 

Se pare ca am papat un "0" la cel de Carbon, pretul e de 1000 EURO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.