Jump to content

Emblemã BMW


Liquima

Recommended Posts

Stimati forumisti :)

 

Cineva ...un binevoitor...mi-a rupt emblema...de mentionat este a 2-a pana acum :blink:

 

Are cineva una de vanzare....plsss...(exclus din plastic) sau stiti de unde pot procura una (in targ Vitan...am fost ultima oare cand mi-au racait emblema originala si am gasit numai de plastic)

 

Va multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Au la Augsburg, e 60 RON, scrie made in germany by bmw pe ea, deci ar trebui sa fie buna.

289534[/snapback]

 

Augsburg....hmm..parca tin minte ceva.....este cumva pe Stefan cel Mare? (sper sa nu ma fac de ras :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Salut,hai ca te invat eu ceva sa iesi mai ieftin,''o lingura'' de chit in gaura unde a fost stema,si un spray de 8 ron culoarea masini si gata sa rezolvat,mult scucces.:)) :)

289546[/snapback]

 

Sa sti ca ma gandeam la asa ceva.....dar ii stric "moaca"...daca imi dispare si a 3-a oara...am sa incerc varianta :blink:

 

Multumesc mult

Link to comment
Share on other sites

@Liquima: au puncte de lucru si in Colentina sau pe Titulescu

 

Sediu Central: BucureÂşti - Militari, Autostrada BucureÂşti - PiteÂşti - ÂŞos. de CenturĂŁ nr. 5-6, Chiajna, jud. Ilfov, Tel. 305.05.00; 305.06.01/02; fax 305.06.00; Tel./Fax 434.92.40 , info@augsburg.ro , Orar: L-D: 8-20,30

 

Supermarket si service rapid: BucureÂşti - Militari, Autostrada BucureÂşti - PiteÂşti - ÂŞos. de CenturĂŁ nr. 5-6, Chiajna, jud. Ilfov , Tel. 434.92.50; 305.06.30; Fax 404.31.05 , vanzarimilitari@augsburg.ro; supermarketmilitari@augsburg.ro , Orar: L-D: 8-20,30

 

Show Room Titulescu: Bd. N. Titulescu nr. 81-87, sector 1 , Tel. 206.60.40; 202.91.48; 202.91.49; Fax 404.31.15 , showroomtitulescu@augsburg.ro , Orar: L-V: 9-18; S: 9-13

 

Colentina - vânzãri piese si service auto; Str. Nicolae Apostol nr. 2-4, sector 2 , Tel. 240.97.25; 240.28.98; Fax 404.31.09 , vanzaricolentina@augsburg.ro , Orar: L-V: 9-18; S: 9-13

Link to comment
Share on other sites

:)  :)  :)

289547[/snapback]

 

fiecare cu sfaturile lui mishoo...am mai vazut bmw-uri fara embleme..nu arata chiar asa de rau, insa trebuie sa recunosc ca ador emblema....mai ales cand este proaspat spalata si straluceste :blink:

Link to comment
Share on other sites

@Liquima: au puncte de lucru si in Colentina sau pe Titulescu

 

Sediu Central: BucureÂşti - Militari, Autostrada BucureÂşti - PiteÂşti - ÂŞos. de CenturĂŁ nr. 5-6, Chiajna, jud. Ilfov, Tel. 305.05.00; 305.06.01/02; fax 305.06.00; Tel./Fax 434.92.40 , info@augsburg.ro , Orar: L-D: 8-20,30

 

Supermarket si service rapid: BucureÂşti - Militari, Autostrada BucureÂşti - PiteÂşti - ÂŞos. de CenturĂŁ nr. 5-6, Chiajna, jud. Ilfov , Tel. 434.92.50; 305.06.30; Fax 404.31.05 , vanzarimilitari@augsburg.ro; supermarketmilitari@augsburg.ro , Orar: L-D: 8-20,30

 

Show Room Titulescu: Bd. N. Titulescu nr. 81-87, sector 1 , Tel. 206.60.40; 202.91.48; 202.91.49; Fax 404.31.15 , showroomtitulescu@augsburg.ro , Orar: L-V: 9-18; S: 9-13

 

Colentina - vânzãri piese si service auto; Str. Nicolae Apostol nr. 2-4, sector 2 , Tel. 240.97.25; 240.28.98; Fax 404.31.09 , vanzaricolentina@augsburg.ro , Orar: L-V: 9-18; S: 9-13

289549[/snapback]

 

Multam de ajutor :blink: ....cred ca Titulescu este cea mai buna varianta :)

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :)  :)

289547[/snapback]

 

Chiar asa! :) :)

Si eu ador emblema deci trebuie sa existe ... :)

Intrebare...daca se intampla ceva cu cea de pe spate?? facem la fel ??

 

On topic:embleme gasesti cate vrei in pietile de masini ... dar de indicat de la reprezentanta ... raport calitate-pret ... Bafta

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa!  :)  :)

Si eu ador emblema deci trebuie sa existe ...  :)

Intrebare...daca se intampla ceva cu cea de pe spate?? facem la fel ??

 

On topic:embleme gasesti cate vrei in pietile de masini ... dar de indicat de la reprezentanta ... raport calitate-pret ... Bafta

289665[/snapback]

 

ce sa-ti zic....acum arata aiurea rau fara...mai ales ca este dezlipita...cel putin asa pare, am sa ma duc sambata aceasta sa vad ce pot face, altfel am sa.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

stiu ca mi-a spus un prieten acum vreo 2 luni ca a trecut pe acolo si nu mai este...singurul ramanand magazinul si serviceul din militari langa carrefour care e foarte departe

oricum daca are cineva drum pe titulescu poate ne spune si noua

Edited by Tesio
Link to comment
Share on other sites

stiu ca mi-a spus un prieten acum vreo 2 luni ca a trecut pe acolo si nu mai este...singurul ramanand magazinul si serviceul din militari langa carrefour care e foarte departe

oricum daca are cineva drum pe titulescu poate ne spune si noua

289756[/snapback]

 

 

eu stau relativ aproape de titulescu....de aceea ma bucuram...sti tu, timp putin, iar cand ies de la servici...toti trag obloanele...

Link to comment
Share on other sites

sau puteti suna la cel din Militari si sa intrebati daca mai e magazinul de pe Titulescu :)

289759[/snapback]

 

 

iti imaginezi ca maine voi pagubi firma cu un telefon...sa vedem daca au pe stoc minunatia de emblema....iar daca imi dispare si de aceasta data...pai...cat de lady oi fi eu...am sa-i rup bata pe carca :blink:

Link to comment
Share on other sites

Am luat emblema de la AB in iarna cu vreo 50 Ron, vine cu tot cu garniturile de cauciuc...M-am saturat de ciorditori! Tot il prind in fapt pe vreunul... :)  Atunci distractie!  :blink:

289760[/snapback]

 

eh....asta ziceam si eu...cred ca am sa las manierele deoparte si... :)

Link to comment
Share on other sites

si mie mi-au luat-o.in prima faza mi-am cumparat una "neoriginala" care a zburat prima oara cand am fost la spalatorie :) cam penibil,se uita toata lumea la mine cand venea ala cu emblema in mana spre mine :)

289769[/snapback]

 

meritai o poza.... :) , eu una cred ma inroseam de numa numa :blink:

Edited by Liquima
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.